Як зробити, щоб бажання в Новий рік збулося.

В очікуванні самого чарівного свята на планеті багато людей заготовляють не лише подарунки для найближчих і рідних, але ще й бажання. Хочеться вірити, що з настанням нового року з'явиться можливість втілити найпотаємніші фантазії в життя. Як зробити так, щоб загадане бажання неодмінно збулося?
Інструкція
1
Існує одна традиція, можна навіть сказати - ритуал, коли під бій курантів у ніч з тридцять першого грудня на перше січня кожен бажаючий повинен встигнути написати на листочку своє найзаповітніше бажання, підпалити його, кинути попіл в келих з шампанським і залпом випити. Папірець слід брати невеликих розмірів, тонку, щоб швидше згоріла. Хочете встигнути написати кілька бажань, можете схитрувати і приготувати листочок зі списком заздалегідь.
2
Бажання виконуються тоді, коли додаються для цього будь-які зусилля. Адже, як кажуть, «Без праці не виловиш і рибку зі ставка». Якщо ви загадали в новорічну ніч щось, то постарайтеся зробити все, щоб це втілити в життя. Можна мотивувати себе, роздрукувавши зображення з бажаним і повісити його на чільне місце. Треба чітко уявляти собі, що загадане вами вже у вас в руках. Як говориться в одному дуже відомому фільмі, «Всесвіт може дати вам все, що необхідно, ви вибираєте ті блага і умови життя, яких ви гідні, тільки побажайте». Від наступу Нового року очікують нових сил, удач і везіння в справах, а значить, великий шанс виконання і бажань. Мрійте, і все обов'язково здійсниться.
3
Правильно формулюйте свої бажання. У ніч, коли всі зустрічають Новий рік, хвилювання змінюється радістю, захопленням. Буває, що в момент, коли пора згадати бажання, всі думки кудись випаровуються і складно все їх правильно висловити. Дотримуйтесь нехитрим правилам, тоді все вийде. По-перше, не використовуйте частку «не». Будь-яке заперечення і сумнів відбивається на виконанні вашого бажання в зворотному порядку, тобто віддаляє вас від його втілення. По-друге, чітко уявіть собі картинку, як воно буде реалізовуватися. По-третє, беззастережно вірте в те, що воно буде виконано саме в наступаючому Новому році.
4
Щоб наблизити виконання бажання в Новому році, можна скористатися допомогою своїх друзів і близьких. Як це зробити? Ненав'язливо натякнути або розповісти про свої побажання. Природно, це актуально тільки в тому випадку, якщо вони можуть втілити їх у життя (наприклад, ви мрієте про придбання нового стільникового телефону, який-небудь одягу). Врахуйте їх можливості і лише потім оголошують свої бажання.
Корисна порада
Зробити бажане явним можна за умови, якщо ви будете діяти, докладати всі свої зусилля. Можете скласти докладний план з описом того, яким чином ви зможете виконати своє бажання.