Як навчитися нарощувати нігті.

Довгі й гарні нігті - ця мрія багатьох жінок. Але не кожній з них вдається виростити свої нігті тієї довжини, яка потрібна. На щастя, сучасні технології надають жінкам можливість мати красиві і довгі нігті. Досягається це нарощуванням нігтів, яке здійснюється, як правило, за допомогою акрилу або гелю.
Вам знадобиться
 • - кілька пилянь різної фракції;
 • - тіпси і клей для них;
 • - УФ лампа;
 • - антисептик;
 • - гільйотина (для обрізання тіпсів);
 • - обезжириватель;
 • - велика кисть для видалення нігтьової пилу;
 • - гель для нарощування нігтів;
 • - праймер для гелю;
 • - спеціальна кисть для нарощування нігтів гелем;
 • - рідина для зняття липкого шару;
 • - ватяні диски або серветки ;
 • - фініш-гель;
 • - глянець.
Інструкція
1
Способів нарощування нігтів існує декілька. Залежно від використовуваного матеріалу, нігті нарощують акрилом та гелем. Крім того, є варіант нарощування нігтів на тіпси і на форми. Тіпси - виготовляються зазвичай з пластика і продаються окремо. Форма ліпиться майстром з гелю або акрилу. Навчитися нарощувати нігті можна, слідуючи інструкціям: Перш ніж приступити до нарощування, слід обробити руки і нігті антисептиком.
2
Кутикулу потрібно «відсунути» спеціальним манікюрним інструментом, щоб не пошкодити її в процесі нарощування.
3
Ніготь потрібно обробити не надто жорсткою пилянням лінійними рухами. Це необхідно для того, щоб матеріал краще «зчепився» з поверхнею нігтя. Як тільки поверхня нігтьової платини сала матовою, можна переходити до наступного пункту.
4
Під час спилювання утворюється нігтьова пил. Її потрібно ретельно видалити спеціальною щіткою.
5
Матову пластину нігтя слід знежирити спеціальним препаратом. Торкатися до зовнішньої стороні нігтя після знежирення можна.
6
Далі слід підібрати тіпси, відповідні за розміром до кожного нігтя. Надати нігтям на типсах красиву форму легше, тому новачкам рекомендується саме цей спосіб.
7
Край нігтя потрібно намазати клеєм і приклеїти тіпси.
8
Потім спеціальним тіпсорезом (гільйотина) типса обрізається до бажаної довжини.
9
Пилка 100х100 слід надати нігтю потрібну форму і запиляти всю поверхню нігтя. Тіпси обробити пилянням або бафом так, щоб кордон між нігтем і тіпсів зникла.
10
Нігтіва пил і тирсу знову змітають щіткою або сухою кистю.
11
Перша стадія завершена. Тепер починається безпосередньо робота з матеріалом.
12
Ніготь слід обробити праймером для гелю. Типсу обробляти не потрібно.
13
Далі пензликом набирається невелика кулька гелю розміром близько 5мм. Гель наноситься на ніготь і розподіляється рівномірно по поверхні нігтя і тіпси. Зайве забирається апельсинової паличкою.
14
гель не застигає мимовільно. Тому після покриття нігтя гелем, кожен палець потрібно поміщати в спеціальну УФ лампу.
15
Гель потрібно нанести не менше двох разів. Після кожного нанесення ніготь потрібно тримати в лампі до затвердіння гелю. Кожен новий шар гелю повинен бути максимально тонким.
16
Після останнього нанесення, ніготь в лампі потрібно протримати близько 90 секунд. Можливі неприємні відчуття - печія, наприклад. Якщо виникає щось подібне, то ніготь можна дістати з лампи на кілька секунд.
17
Коли гель затвердіє, спеціальною рідиною і серветкою з кожного нігтя знімається липкий шар.
18
Вся нігтьова пластина обробляється пилками. Вільний край нігтя повинен бути якомога тонше.
19
Тонким шаром наноситься фініш-гель, для закріплення нарощеного нігтя. Далі ніготь поміщається в лампу на хвилину-півтори.
20
Знімається липкий шар і наноситься глянець.
21
нарощені ніготь готовий.
Зверніть увагу
Слід зауважити, що перш ніж починати нарощувати нігті, потрібно дійсно навчитися. Тренуватися можна на спеціальних манекенах. Навчитися нарощувати нігті не так вже й легко. При самостійному нарощуванні можна сильно зіпсувати нігтьову пластину. Для зведення ризику до мінімуму, краще довірити процедуру майстру.
Краса і здоров'я нігтів, на жаль, дані природою не кожній жінці. Завдяки сучасним технологіям цю проблему можна легко вирішити. Досить звернутися в салон і вдатися до нарощування. За допомогою цієї процедури ваші нігті будуть наближені до ідеалу.
Інструкція
1
Нарощування нігтів полягає в їх подовженні і зміні форми за рахунок нанесення на поверхню нігтьової пластини різних матеріалів. Одним з таких матеріалів є акрил - порошок, який при змішуванні із спеціальною рідиною перетворюється в густу масу. Ця маса при взаємодії з повітрям дуже швидко застигає, тому виконувати процедуру нарощування в цьому випадку може тільки досвідчений майстер.
2
Для того щоб навчитися нарощувати нігті акрилом, доведеться потренуватися. Спочатку необхідно продезінфікувати руки клієнта. Потім відсуньте кутикулу і обробіть нігті антисептичним розчином. Після цього нанесіть на нігті праймер - спеціальний густий гель. За той час поки він сохне, підберіть типс, відповідний за розміром.
3
Всередину типса покладіть один або дві кульки акрилу. Кількість залежатиме від того, якої довжини нігті необхідні клієнту. Потім прикладіть форму до нігтя, обережно видавлюючи зайвий матеріал на його вільний край. Типс необхідно докласти таким чином, щоб уникнути попадання повітря між ним і натуральним нігтем. Потім рівномірно розподіліть акрил з внутрішньої поверхні форми. Зачекайте, поки матеріал затвердіє і обережно зніміть форму. Надайте краю нігтя бажану форму і при необхідності покрийте лаком.
4
Оволодівши цією технікою досконало, ви легко зможете нарощувати нігті самій собі, що, загалом, і роблять майстри манікюру. Нігті з акрилу дуже пружні і еластичні, вони служать своєрідним захистом натурального нігтя від впливу умов навколишнього середовища. До того ж вони досить міцні. Якщо ж ви все-таки зламали платівку, то майстер з легкістю її відновить. На відміну від гелю, акрил легко прибирається при розчиненні його спеціальною рідиною. Однак він має досить специфічний стійкий запах, що пропадає тільки з часом.