Як виставити права на папку.

Якщо одним комп'ютером користується декілька чоловік і створено кілька облікових записів, то рано чи пізно може виникнути ситуація, коли з'являється необхідність виставити права на певні папки для тих чи інших користувачів. Процедура це нескладна. Все що потрібно - це кілька хвилин часу і базові знання комп'ютера. Зате ви зможете налаштувати безпеку ПК та доступу до папок згідно вашим вимогам.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте операційну систему Windows 7 або Vista, то вам підійде наступний спосіб. Натисніть по потрібній папці правою кнопкою мишки. З'явиться контекстне меню. В ньому виберіть пункт «Властивості», потім - вкладку «Безпека». Далі клікніть по кнопці «Змінити». З'явиться вікно, в якому буде список облікових записів, які є на вашому комп'ютері. Виберіть ту, для якої ви виставите права на папку. Виділіть цей обліковий запис, клікнувши по ній лівою кнопкою мишки.
2
Тепер в нижній частині вікна відзначте пункт «Повний доступ». Натисніть «Застосувати», потім ОК. Таким способом ви можете виставити права на папки для всіх облікових записів, які є на вашому комп'ютері.
3
Для власників операційної системи Windows ХР підійде такий спосіб. Але врахуйте, що для настройки доступу до папок, ваш жорсткий диск повинен працювати під управлінням файлової системи NTFS. В іншому випадку цей спосіб вам не підійде. І взагалі, використання файлової системи FAT32 сильно обмежує можливість настройки доступу до папок.
4
Спочатку практично у всіх версіях Windows ХР вкладка, за допомогою якої можна налаштувати доступ до папок, є заблокованою. І перш ніж почати процес настройки доступу до них, цю вкладку потрібно включити. Щоб зробити це, вам потрібно виконати наступні дії. Відкрийте провідник. У його вікні виберіть «Сервіс», перейдіть в «Властивості папки», а потім у вкладку «Вид». Далі знайдіть рядок «Використовувати простий спільний доступ до файлів». Поруч буде прапорець. Зніміть його.
5
Тепер клацніть по потрібній папці правою кнопкою мишки і в контекстному меню виберіть "Властивості". Потім пройдіть у вкладку «Безпека». З'явиться вікно зі списком облікових записів. За допомогою лівої кнопки мишки виділіть необхідний обліковий запис. Після навпроти рядка «Повний доступ» поставте прапорець і натисніть «Застосувати». Потім закрийте всі відкриті вікна, натискаючи на кнопку ОK. Виставите права на папку для всіх необхідних облікових записів.