Як обнулити чіп картриджа принтера.

Більшу частину доходів для виробників принтерів становить продаж витратних матеріалів. Але останнім часом для струменевих принтерів відсоток продажу картриджів набагато знизився. І пов'язано це в першу чергу не з падінням популярності друкуючих пристроїв (навпаки, вони все ще дуже популярні і затребувані), а з тим, що більшість користувачів пристосувалося до самостійної заправки картриджів. Тому і був розроблений так званий « чип », яким стали оснащувати картриджі для принтерів.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - принтер;
  • - перепрограмматор.
Інструкція
1
Принцип роботи чип а досить простий. Він зчитує інформацію про кількість роздрукованих сторінок. Коли їх число ровняется максимального показника, який записаний в пам'яті чип а, він починає видавати оповіщення, що потрібно замінити картридж. І при цьому в самому картриджі може залишатися фарба. Навіть якщо він дійсно порожній, то і після його заправки можливість друку буде блокована. Відповідно, для того щоб знову роздруковувати сторінки, потрібно просто цей чип обнулити.
2
Насамперед вам треба придбати перепрограмматор, тобто пристрій, за допомогою якого ви зможете обнуляти чип картриджа. Звичайно, це додаткові витрати. Але краще один раз придбати його, ніж весь час купувати нові картриджі. Всього пара заправок, і пристрій окупиться з лишком. Купувати краще той, який підходить саме для вашої моделі. Якщо вам не вдалося такий знайти, що мало ймовірно, то можна придбати універсальний перепрограмматор.
3
Після покупки обов'язково прочитайте інструкцію. Там будуть докладні рекомендації по роботі пристрою. Перед обнуленням чип а заправте картридж. Хоча для кожної моделі принтера є свої особливості обнулення, але в принципі цей процес на всіх моделях схожий.
4
Отже, щоб обнулити чип картриджа, перепрограмматор необхідно впритул наблизити до чип у. На пристрої повинен загорітися спеціальний індикатор, це говорить про те, що контакт між пристроєм і картриджем встановлений. Коли контакт з'явиться, слід утримати пристрій в такому положенні приблизно 5-7 секунд. Світловий індикатор повинен змінити первинний колір на інший. Заміна кольору індикатора говорить про те, що чип успішно обнулен. Після цього вставте картридж в принтер і протестуйте його роботу. Для цього роздрукуйте сторінку. Якщо все пройшло успішно, значить, чип вдало обнулився.
Обнулення чіпа картриджа є необхідною кроків в перезаправке. Це пов'язано з тим, що виробники принтерів встановлюють обмеження на використання їхніх картриджів з метою підвищення продажів їхньої продукції.
Вам знадобиться
  • - програматор.
Інструкція
1
Придбайте програматор для обнулення чіпа картриджа. Іноді він продається разом з наборами для перезаправлення картриджів, також ви можете знайти його в точках продажів радіотехніки або зібрати самостійно або замовити в інтернет-магазині.
2
Розберіть ваш картридж, вийміть з нього мікросхему. Вставте її в роз'єм програматора, підключеного до порту комп'ютера. Завантажте програмне забезпечення для перепрошивки картриджа вашого друкувального пристрою згідно виробникові.
3
Обнулите інформацію вашого картриджа стосовно всіх параметрів, які вказують на його використання, найкраще, попередньо завантажте схему скасування ділянок прошивки з інтернету. Збережіть результат роботи і витягніть картридж з програматора.
4
Перезаправьте ваш картридж, засипавши в нього тонер і видаливши залишки чорнила з його деталей. Зберіть його і поверніть обнулений чіп на місце, після чого закрийте кришку картриджа, закрутіть бічні гвинти і встановіть його в принтер або багатофункціональний пристрій. Виконайте пробний друк.
5
Якщо у вас відсутні навички програмування чіпів картриджів, скористайтеся перезаправочнимі комплектами зі змінними картриджами, підходящими моделі вашого мобільного пристрою. Ви можете їх знайти в комп'ютерних магазинах вашого міста, зазвичай в комплект входить тонер і кілька змінних чіпів.
6
Якщо у вас взагалі немає загального уявлення про процедуру обнулення, розбірки і перезаправлення картриджів для принтерів, зверніться до сервісних центрів вашого міста по допомогу. На ваш розсуд вам обнулять чіп картриджа, замінять його, засиплють тонер в контейнер і так далі. Не беріться самостійно вчитися програмувати і обнуляти чіпсети картриджів, найкраще попросите вам допомогти розібратися з цим людину, яка вже стикався з даним процесом.
Корисна порада
Користуйтеся змінними чіпами.