Як додати sata драйвер.

Бувають випадки, коли встановити sata- драйвер потрібно вручну. Особливо це актуально, якщо на сучасний комп'ютер потрібно встановити операційну систему, в дистрибутив якої попросту не входить цей драйвер . Це пов'язано з тим, що для нових комп'ютерів використовуються контролери вінчестерів, які з'явилися пізніше, ніж, наприклад, Windows XP. Тому якщо з яких-небудь причин вам потрібно встановити на свій комп'ютер одну зі старих ОС, ви попросту не зможете зробити це без sata- драйвер а, оскільки в процесі установки система не зможе виявити ваш жорсткий диск.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows;
  • - програма nLite.
Інструкція
1
Найзручніший спосіб установки sata- драйвер ов - це їх інтеграція безпосередньо в потрібну вам операційну систему. Зробити це можна за допомогою програми nLite. Скачайте її і проінсталюйте на жорсткий диск. Далі скачайте sata- драйвер а, бажано саме для вашого чіпсета. Дізнатися про чіпсет, яким оснащена ваша материнська плата, можна з інструкції до неї або ж на сайті виробника. Драйвера розпакуйте в будь-яку папку.
2
Вставте в оптичний привід диск з операційною системою. Створіть на жорсткому диску нову папку і скопіюйте туди весь вміст диска з операційною системою. Потім запустіть програму nLite. Як мови інтерфейсу виберіть російську і зверніться далі. В наступному вікні натисніть кнопку огляду і вкажіть шлях до папки, куди ви скопіювали вміст диска з операційною системою. Розпочнеться перевірка ОС, яка була скопійована вами. Після її закінчення з'явиться інформація про операційну систему. Двічі натисніть кнопку «Далі».
3
У вікні відзначте пункт «Драйвера», а також «Завантажувальний образ ISO». Після цього перейдіть далі. Наступне вікно називається «Драйвера». Натисніть «Додати» і вкажіть шлях до папки, в якій ви зберегли викачані з інтернету драйвер а. Може виникнути ситуація, коли вони будуть і для 32 і для 64-розрядних операційних систем. Відповідно, якщо ви інтегруєте їх в 32-розрядну систему, то вибрати треба 32-розрядні. Після цього натисніть ОК і пройдіть далі. Потім погодьтеся на процес інтеграції драйвер ів і по його закінченні натисніть «Далі».
4
Вставте чистий диск у привід комп'ютера. З'явиться вікно вибору параметрів запису. Для надійності поставте найповільнішу швидкість запису, після чого натисніть «Запис». По її завершенні у вас буде операційна система з уже доданими драйвер ами sata.