Як зайти на поштову сайт.

Людині, яка тільки начитає знайомитися з мережею інтернет, буває складно зорієнтуватися в розмаїтті ресурсів, що пропонують безліч сервісів і послуг. Для обміну інформацією існують поштові сервіси. Користувач заводить поштовий ящик і отримує можливість обмінюватися з іншими користувачами текстами, графікою, музикою. І на самому початку, звичайно, виникає питання, як зайти на поштовий сайт .
Інструкція
1
Поштові сервіси існують в різних системах: Yandex, Yahoo, Rambler, Mail і так далі. Визначтеся, де ви хочете завести поштовий ящик для електронних листів. Найзручніше реєструвати пошту в тій системі, якою ви користуєтеся найчастіше. Так, наприклад, якщо в більшості випадків ви шукайте інформацію в пошуковій системі Yandex, для швидкого доступу до своєї пошти логічніше зареєструвати поштову скриньку саме на Yandex.
2
Доступ до поштового сервісу можна отримати як з основної сторінки пошуку, так і зі сторінки mail.yandex.ru. Для системи mail.ru (rambler.ru, yahoo.com і так далі) теж досить відкрити основну сторінку системи. Знайдіть на сторінці та натисніть на кнопку «Завести пошту» або «Завести поштову скриньку», і ви автоматично перейдете на поштовий сервіс.
3
Щоб завести поштовий ящик, не достатньо просто зайти на поштовий сайт . Необхідно зареєструватися. Для реєстрації вкажіть дані, які запросить система: логін, пароль, прізвище, ім'я та по батькові (найменування юридичної особи), дату народження і так далі. Запам'ятайте або запишіть інформацію, яку ви ввели. Вона буде потрібно вам для входу у свою електронну поштову скриньку і, в разі необхідності, для відновлення пароля для входу в пошту.
4
Після реєстрації поштової скриньки запам'ятайте, в якій системі ви його створили або додайте інтернет-сторінку поштового сервісу в «Закладки»: у верхньому рядку меню браузера виберіть пункт «Закладки» і команду «Додати в закладки». Щоб відкрити сторінку з «Закладок», натисніть у верхньому рядку меню свого браузера на пункт «Закладки» і виберіть в розгорнулося списку ім'я свого поштового сервісу.
5
На сторінках систем доступ до поштової скриньки здійснюється досить легко. Поле для введення свого логіна та пароля частіше знаходиться в лівій частині сторінки (в системі Yahoo - в правій частині). У першому полі вкажіть ім'я, яке ви придумали своєї поштової скриньки, префікс yandex.ru, mail.ru і так далі в більшості випадків вводити вже не треба. У другому полі введіть пароль і натисніть на кнопку «Увійти» або на клавішу Enter на клавіатурі.