Як бути завжди красивою.

В юності кожна жінка має ту красу, якою її нагородила природа. В зрілому віці вона має ту красу, яку заслужила турботою про свою зовнішність. Якщо ви хочете надовго зберегти молодість і мати привабливий вигляд, то для цього повинні докласти набагато більше зусиль, ніж щоденні 10-15 хвилин для макіяжу.
Інструкція
1
ЕдаПопробуйте привчити себе, є те, що потрібно для організму, а не те, що хочеться. Починати можна з маленьких перемог - обмежте себе в солодощах, через час в борошняному і т.д. Поступово вводите в своє меню все більше продуктів, в яких багато вітамінів, рослинних жирів, морепродуктів і клітковини. Жорсткі дієти не потрібні, потрібна поміркованість. Дуже скоро ви помітите, що вам хочеться саме того, що корисно для вашого організму.
2
ПітьеПейте достатня кількість води, це і прискорить обмінні процеси, і забезпечить клітини тіла потрібною кількістю рідини - адже ми на дві третини складаємося з води. Вода повинна бути якісною, негазованої і несолодкої.
3
ДвіженіеСегодня рідко хто веде рухливий спосіб життя в силу професії. А атрофовані м'язи - це погана постава, зайву вагу. Якість життя знижується, тому страждає і краса. Не займаєтеся в групі фітнесу? Тоді просто більше ходіть пішки, забудьте про ліфт, знайдіть підходяще місце для постійних прогулянок. Свіжий вигляд і бадьорість будуть вам нагородою.
4
Догляд за обличчям та теломПравіла догляду за обличчям і тілом вимагають неухильного виконання. Тобто не можна дозволяти собі сьогодні правильно зняти макіяж і підготувати шкіру до сну, а завтра пропустити. День у день, цілий рік - то міський хорошою побалувати шкіру, то пілінг зробити, то прийняти курс масажу. Ставтеся з любов'ю до свого тіла, доглядайте за ним. Такий наполеглива праця дасть результат - молоду шкіру навіть в зрілому віці, мінімум зморшок, хорошу фігуру.
5
ІміджКрасота жінки багато в чому залежить від її іміджу. Це і зачіска, і одяг, і макіяж, і стиль поведінки. Виберіть для себе образ, якому ви хотіли б відповідати, і дотримуйтеся його в своєму стилі. Нехай кожна нова річ, набута вами, гармоніює з уже наявними у вашому гардеробі. Тоді вам буде легко скомбінувати щоразу новий наряд.
6
оптимізмом останній, але важливий штрих. Адже, правда, що жінку, яка завжди доброзичлива й усміхнена, сприймають як привабливу? Так будьте оптимісткою, дивіться на життя крізь рожеві окуляри - це допоможе вам бути завжди красивою.