Як зняти образ з флешки.

Образ з будь-якого носія являє собою повну копію всіх даних, об'єднаних в єдиний образ. Він являє собою самостійний файл з розширенням iso. Створити образ з оптичного диска або флеш-накопичувача можна за допомогою безлічі програм. Наприклад, Active ISO File Manager.
Вам знадобиться
  • - програма Active ISO File Manager.
Інструкція
1
Завантажте Active ISO File Manager за допомогою пошуковика. Можна також знайти на сайті softodrom.ru. Програма не займає багато місця і не вимагає установки. Запустіть програму, якшо двічі на стартовому файлі мишею. Якщо ви завантажуєте файли за допомогою браузера Opera, можете відразу відкрити файл, тобто, не зберігаючи його.
2
В меню File, Create ISO Image, виберіть пункт Create ISO Image. Тепер вам потрібно додати файли в створюваний образ. Натисніть Import ISO image з того ж меню або клікніть по кнопці, розташованої під меню. Все меню програми написано англійською мовою, проте особливих проблем не виникне при роботі, так як операції швидко запам'ятовуються.
3
Перетягніть на порожню область вікна програми папки та файли, які вам потрібно об'єднати в образ або скористайтеся відповідними пунктами меню. Ви можете також додати до образу картинку, яку користувачі будуть бачити поряд з назвою образу, а також зробити образ завантажувальним - для цього виберіть пункт Add Boot Image. Картинки попередньо переглядайте в графічних редакторах, так як можуть міститися деякі похибки.
4
Збережіть створений образ, вибравши пункт Save в меню або натиснувши Ctrl + S на клавіатурі. Вкажіть ім'я для образу, а також місце подальшого розміщення. Після натискання на кнопку Save почнеться створення образу. За допомогою програми Active ISO File Manager можна робити образи з оптичних дисків, а також з будь-яких даних на вінчестері. Програма платна, тому для ознайомлення вам буде дано 14 днів. Якщо вам сподобалася програма, придбайте повну версію на сайті виробника. Для цього зайдіть на офіційний сайт і оплатіть за допомогою електронних грошей.