Як виправити рукав.

Втачать рукав в пройму не так-то просто, як здається на перший погляд. Ця операція вимагає знань, уваги і точності, адже неправильно скроєний або неакуратно приєднаний рукав може зіпсувати вигляд виробу в цілому. Крім того, якщо з рукав ом щось не так, виріб просто незручно носити. Тому, чим раніше ви проведете роботу над помилками, тим краще.
Вам знадобиться
  • Швейні приналежності: ножиці, нитки, голки, булавки, манекен (бажано).
Інструкція
1
Якщо по лінії переднього перекату рукав а утворюються похилі заломи - рукав повернутий в бік переду. Щоб виправити рукав з таким дефектом, потрібно повернути його в сторону спинки. І навпаки: якщо подібні заломи спостерігаються по лінії ліктьового перекату, то рукав повертають убік переду.
2
Напуск у вигляді поперечних заломів по верхньому окату рукав а, означає, що окат високий щодо глибини пройми і його потрібно зменшити на необхідну величину.
3
Якщо рукав тягне від вершини оката, то в передній і задній частині рукав а утворюються заломи. Причиною подібного дефекту є те, що висота оката менше, ніж потрібно і не відповідає проймі. Виправити рукав можна, якщо перекроїти його, збільшивши висоту оката на потрібну величину.
4
Дрібні заломи, по окату рукав а у верхній частині, говорять про те, що верхня частина оката рукав а ширше, ніж потрібно. В цьому випадку прибрати дефект можна Заузе верхню частину оката. Висота його при цьому залишається колишньою.
5
Якщо при примірки передній шов рукав а вивертається вперед в сторону верхньої частини, то вершина ліктьового зрізу нижньої частини рукав а знаходиться нижче вершини ліктьового зрізу верхньої частини рукав а. Тут потрібно нижню частину перемістити вгору по ліктьовому зрізу. Якщо ж передній шов вивертається в сторону нижньої частини, то це відбувається від того, що вершина ліктьового зрізу нижньої частини стоїть вище вершини ліктьового зрізу верхньої частини рукав а. Виправити дефект можна, перемістивши вниз ліктьовий зріз нижній частині рукав а.
6
Виявляти і виправляти помилки потрібно своєчасно і тоді виріб буде виконано швидко і акуратно.