Як пов'язати модну жилетку.

Попри велику кількість готового одягу в магазинах, зробити красиве виріб своїми руками - це не тільки можливість поповнити гардероб бажаною річчю, а й справжнє задоволення. Можна створювати наряди за зразками модних дизайнерів і при цьому значно економити. У сезоні осінь-зима 2010-2011 актуальні хутряні жилетки. Купити виріб з натурального хутра не всім по кишені. Спробуйте освоїти в'язання з хутряних обрізків. Виконана цією технікою, річ буде виглядати цілком гідно.
Інструкція
1
Продумайте заздалегідь вид майбутньої одягу, виходячи з якості та кількості зібраних хутряних обрізків. Не забувайте, що натуральний матеріал може містити природний шлюб у вигляді нерівностей волосяного покриття і забарвлення.
2
Виберіть найпростішу схему в'язання жилета з полупрілегающего силуетом необхідної довжини. Не слід використовувати складні декоративні деталі, бо на фоні ворсу (а він декоративний сам по собі!) Всі ваші дизайнерські вишукування загубляться.
3
Якщо використовується матеріал неоднорідного забарвлення, розкладіть хутро за кольором; відбракує негідні частини. При різноманітній кольоровій гамі продумайте поєднання тонів при в'язанні - сумістите хутряні обрізки в одну нитку в певній послідовності, або ж зробіть кілька різнокольорових мотків.
4
Розріжте хутро на тонкі смужки одного розміру, намагаючись домогтися оптимальної товщини - 0, 5 см. Використовуйте спеціальний кушнірський або канцелярський ніж, виконуючи зрізи з боку міздрі. Чим товщі вийде «пряжа», тим більш об'ємною буде хутряна жилетка.
5
Трохи змочіть мездру зволоженою м'якою щіткою. Потім починайте накручувати обрізки у вигляді спіралі на дриль і прокручивайте їх на малих обертах.
6
закрутити відрізки хутра склейте між собою з виворітного боку клеєм для шкіри. При цьому зверніть особливу увагу на те, щоб ворс на кожній частині лежав в одну сторону!
7
Після повного висихання хутряної нитки змотайте її в не надто тугий клубок або накрутіть на бобіну.
8
Візьміть прямі спиці №№3-4 і пряжу з вовни, ретельно підібравши її в основний тон хутра. Почніть в'язати перший ряд спинки жилетки вовняною ниткою хусткової в'язкою.
9
Введіть хутряну стрічку з другого ряду. Далі робіть обов'язкові чергування: одна петля виконується з вовняної пряжі, друга - одночасно з вовни та хутра.
10
Продовжуйте працювати за схемою в'язання жилетки, роблячи всі необхідні убавленія і поповнення в проймах рукавів і лінії вирізу. Після спинки зв'яжіть ліву і праву частини переду. Не забувайте, що перші (кромочні) петлі повинні Пров'язуйте тільки з вовни; останній ряд деталі виконується також без захоплювання хутряної лени.
11
Сшейте готові деталі хутряної жилетки, склавши їх лицьовими сторонами одна до іншої. З'єднувальні шви виконуйте по лінії кромок петель, використовуючи основну робочу пряжу.
12
Нарешті, пришийте щільну і м'яку підкладку по робочої викрійці жилета і з'єднайте її з хутряною частиною потайним швом.
Корисна порада
Можна склеїти хутряні смуги без попереднього скручування дрилем. В цьому випадку вам доведеться після виконання кожного ряду з хутра ретельно випускати ворс на «обличчя» виробу. Для спрощення роботи допускається не з'єднувати обрізки один з одним, а зшивати їх в процесі в'язання.