Як завести машину від прикурювача.

Одна з непередбачуваних деталей автомобіля - акумуляторна батарея. Можливість виходу її з ладу в самий невідповідний момент досить велика, тому потрібно бути готовим до цього. Дана проблема може трапитися не тільки в лютий мороз, але і жарким літом. Якщо ситуація сталася в дорозі, можна скористатися «прикуривателем» - пристроєм, що складається з двох товстих мідних проводів з щипцями на кінці.
Вам знадобиться
  • - діелектричні рукавички;
  • - "прикурювач";
  • - автомобіль "донор".
Інструкція
1
Перед підключенням проводів « прикурювача », заглушите двигун машини, від якої заводитеся. Потім зніміть клеми з її акумуляторної батареї. З'єднайте проводами дві АКБ, при цьому слід спочатку підключити «плюс» до «плюса», а після - «мінус» до «мінуса». Останній можна під'єднати до будь-якої частини двигуна. Головне, щоб був хороший контакт. Слідкуйте, щоб при цьому автомобілі не стикалися один з одним. Крім цього, використовуйте «прикурювач» тільки заводського виготовлення, з проводом товщиною не менше 16 мм 2 і обладнаним спеціальними щипцями. Зверніть увагу на їх місце з'єднання. Також використовуйте при підключенні діелектричні рукавички.
2
Заведіть автомобіль «донор» і дайте йому попрацювати 5-10 хвилин. Вимкніть всі світлові прилади, автомагнітолу та інше обладнання на обох машинах, яке не бере безпосередньо у запуску. Доведіть обороти двигуна автомобіля донора до 2000. Вичавіть зчеплення на «прикурювати» автомобілі і заведіть його. У тому випадку, коли проблема саме в підсіла АКБ, двигун машини запуститься. В іншому випадку, коли автомобіль не завівся через 15-20 секунд, слід перевірити систему живлення і запалювання (свічки і розподільник запалювання).
3
Після того, як автомобіль завівся, перевірте по внутрішніх приладів (лампочка зарядки АКБ або амперметр) зарядку акумуляторної батареї. Лампа повинна згаснути, амперметр повинен показувати заряд. В іншому випадку, заглушите двигун, так як ви розряджати АКБ автомобіля «донора». Якщо все гаразд, то зачекайте кілька хвилин, після чого роз'єднує проводи в такій черговості: спочатку «мінус», потім «плюс». Будьте обережні при "прикурювання" інжекторних машин або від них. Це пов'язано з тим, що великі скачки напруги можуть пошкодити електроніку обох автомобілів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hipIYj5RZnU
Корисна порада
При виборі автомобіля "донора", його об'єм двигуна повинен бути рівним або більше вашого.