Як змішати музику.

Потужності сучасних персональних комп'ютерів і технології обробки мультимедійних даних дозволяють будь-якому бажаючому повною мірою задовольняти свої потреби у творчості. Так, майже або зовсім не маючи спеціальних навичок, встановивши відповідне програмне забезпечення, можна займатися звуковим або відеомонтажем будинку. Наприклад, можна відчути себе звукорежисером, якщо просто змішати музику у звуковому редакторі.
Вам знадобиться
  • - звуковий редактор Sound Forge Pro.
Інструкція
1
Відкрийте файли, що містять змішуємо музику , в редакторі Sound Forge. Для цього послідовно клікніть на пунктах File і Open в головному меню або скористайтеся клавіатурними скороченнями Ctrl + Alt + F2 або Ctrl + O. У отобразившейся за тим діалозі перейдіть до каталогу, в якому зберігається один з файлів, виберіть його у списку і натисніть кнопку «Відкрити». Дочекайтеся закінчення завантаження даних. Проробіть аналогічні дії по відношенню до іншого файлу.
2
Виділіть вміст або фрагмент вмісту одного з відкритих музичних файлів. Даний фрагмент буде змішаний з іншого музикою. Якщо необхідно виділити весь запис, просто натисніть Ctrl + 5 або виберіть у меню пункти Edit і Select All. Якщо потрібно виділити фрагмент, виконайте наступні действія.Переключітесь в потрібне вікно документа Sound Forge. Змініть масштаб відображення гістограми рівня звуку так, щоб мати можливість зручно позначати фрагменти запису. Для цього натискайте кнопки + і -, які розташовані зліва від нижньої смуги прокруткі.Прослушайте запис, включивши відтворення за допомогою кнопки Play Normal. Запам'ятайте приблизне місце початку і закінчення потрібного фрагмента музики на гістограмі. Зупиніть прослуховування кнопкою Stop або клавішею пробела.Виделіте мишею потрібний фрагмент гістограми. Скоректуйте область виділення, прослуховуючи її вміст за допомогою кнопки Play Normal і використовуючи пункти розділу Edit-> Selection головного меню.
3
Помістіть виділений музичний фрагмент в буфер обміну. Виберіть у головному меню пункт Edit і Copy або скористайтеся клавіатурним акселератором Ctrl + C.
4
Оберіть позицію початку змішування в цільовому музичному файлі. Перейдіть в інше вікно документа Sound Forge. Виберіть прийнятний масштаб відображення гістограми рівня звуку. Прослухайте вміст файлу за допомогою кнопки Play Normal. Перервіть прослуховування в місці, починаючи з якого потрібно накласти іншу музику .
5
Змішайте музику . Натисніть Ctrl + M або скористайтеся пунктами меню Edit -> Paste -> Special -> "Mix ...". З'явиться діалог Mix/Replace. Виберіть у ньому бажані параметри змішування. Натисніть кнопку OK.
6
Збережіть результат змішування в файл. Виберіть у меню пункти File і "Save As ...". При необхідності виберіть формат збереження і ступінь стиснення звуку. Задайте ім'я файлу. Натисніть кнопку «Зберегти».