Як дізнатися, Яка робота тобі підходить. Як робота мені підходить.

Отримувати задоволення від своєї роботи, називати її покликанням усього свого життя - мрія не тільки будь-якого студента, а й того що відбулося фахівця. Кожен наділений певними талантами і здібностями, розкривати і реалізовувати які можна протягом всього свого життя.
Інструкція
1
На даному етапі існує декілька простих способів вирішення свого професійного самовизначення. Правильний вибір майбутньої діяльності допоможе вам не тільки знайти свій життєвий шлях і ефективно реалізувати себе, але і набути впевненості в самому собі. Тому, перш за все, розставте для себе пріоритети. Що має бути основним чинником і що може бути другорядним при виборі роботи: задоволення від самого процесу роботи, хороший колектив, рівень зарплати, наявність вільного часу і т.д.
2
Проаналізуйте свої таланти, здібності, нахили, хобі. Який процес вам найбільше доставляє радість, задоволення. Подумайте і про те, що вас дратує, стомлює. Складіть список всіх ваших навичок. Це можуть бути не тільки професійні здібності, але і різні вміння аналізувати, приймати швидкі рішення, організовувати, дипломатичні здібності, навички комунікації.
3
Сформулюйте для себе цілі: чого б ви хотіли досягти за допомогою своєї роботи. І після, визначте шляхи досягнення поставленої мети. Якщо ви хочете найближчим часом погасити кредит у банку, вам не варто шукати роботу, де фінансових результатів ви досягнете лише через тривалий термін.
4
Порадьтеся з близькими та друзями. Запитайте їх думки про ваших сильних і слабких рисах. Що з їх точки зору є вашим покликанням. Погляд з боку - іноді найкоротший шлях зрозуміти і прийняти істину про себе. Спробуйте себе в різних сферах, які вам близькі й цікаві. Власний практичний досвід, мабуть, один з найвагоміших аргументів на виборі улюбленого заняття.
5
При виборі професії необхідно враховувати не тільки ваші специфічні навички і знання, а й склад характеру. За темпераментом люди діляться на 4 основні категорії: меланхоліки, флегматики, сангвініки і холерики. Меланхоліки - люди вразливі, схильні до глибоких переживаннями і емоціям. Це легкоранимие, творчі особистості. Їм підійдуть професії з творчого цеху: музиканта, художника, письменника, дизайнера або ученого. Флегматики - повільні, незворушні, зовні скупі на прояви емоцій і почуттів. Але в роботі вони виявляють завидну старанність, завзятість і наполегливість. Вони схильні до аналітичної роботи, де потрібне вміння приймати виважені рішення. Їх професія може бути пов'язана з логістикою, фінансами, бухгалтерією. Флегматики - хороші керівники середньої ланки. Сангвініки - рухливі, комунікабельні, вони легкі на підйом, готові завжди надати допомогу. Сангвініки - оптимісти по життю. Тому вони легко переживають невдачі і неприємності. Переважаюча їх сфера діяльності перебуває в області роботи з людьми. Вони хороші керівники, менеджери з персоналу, по роботі з клієнтами, а також, вчителі і медичні співробітники. Холерики мають швидкої реакцією, поривчасті, пристрасні, емоційні. У роботі вони - захоплюються особистості, можуть постійно фонтанувати ідеями. Холерикам добре підійде сфера маркетингу, менеджменту, реклами. Вони також хороші адміністратори і управлінці. Щоб визначити ваш власний темперамент, пройдіть психологічне тестування або отримаєте консультацію у досвідчених фахівців.