Як прикріпити ремінь для гітари. ремені для гітари Як кріпити.

Гітарний ремінь - це один з необхідних аксесуарів для гітаристів, виступаючих на сцені. Чи варто говорити про те, що ремінь слід підбирати не так за кольором і фактурою, скільки за принципом його кріплення, стабільності і зручності для музиканта. Ремені бувають декількох видів, і розрізняються за типом кріплення. Як правильно вибрати і прикріпити гітарний ремінь ?
Вам знадобиться
  • - гітарний ремінь потрібного типу.
Інструкція
1
Перш ніж відправлятися в музичний магазин за ременем, огляньте свою гітару і з'ясуйте, який тип кріплення на ній передбачив виготовлювач. Найбільш часто зустрічається варіант, коли на обечайке гітари розташовані гудзички (акустичні гітари і електро гітари). Пуговка може бути одна, розташована на обечайке в нижній частині корпуса гітари або дві (на електрогітарах). У другому варіанті одна пуговка розташована поруч з п'ятою грифа, друга - в нижній частині корпусу. У класичних гітар гудзики часто відсутні взагалі.
2
Кріплення ременя для варіантів з гудзиками. Купуєте потрібний ремінь , по можливості широкий і з наплічником. Закріплюєте його на гудзики, підібравши потрібну для себе довжину. Наплечник зрушуєте таким чином, щоб край ременя не врізався в плече. У разі, якщо пуговка одна, другий кінець ременя чіпляєте за голову грифа.
3
Кріплення для варіантів без ґудзичків. В цьому випадку вам необхідно вибрати модель ременя з гачком. Варіанти з одним гачком називаються «краватками». Гачок такого ременя зачепите за резонаторное отвір на верхній деці - розетку. Проведіть ремінь під гітарою і надіньте на шию як краватка. Все залежить від того, чи буде вам зручно в такому ремені. Пам'ятайте, що в даному випадку інструмент буде триматися тільки на одному гачку і випускати гітару з рук не можна, інструмент може впасти.
4
Ще один варіант кріплення ременя для гітар без ґудзичків - через плече. Це більш надійне кріплення, ніж у ременя «галстук». Використовуйте ремінь з двома гачками. Один гачок зачепите за розетку і перекиньте через плече. Другий гачок проведіть знизу під обечайкой і теж зачепите за резонаторное отвір. Довжину ременя відрегулюйте під своє зростання.
Зверніть увагу
Враховуйте, що ремені з гачками краще тримаються на класичних гітарах, у яких форма більш округла і виріз глибше, ніж у вестернів.
Корисна порада
Не намагайтеся самостійно просвердлити кріплення для ґудзичків в інструменті. Це може погіршити якість звуку або повністю привести в непридатність гітару. В крайньому випадку (поломка, втрата гудзики), порадьтеся про ремонт з гітарним майстром.