Як поставити свою мелодію на повідомлення Samsung. мелодія на сообшеніе.

Мелодії викликів і звуки сповіщень про повідомлення, що надійшли, встановлені за замовчуванням на телефони Samsung, подобаються далеко не всім. Але ви можете встановити свої власні мелодії. У тому числі і як сигнал про що надійшов текстовому повідомленні. Подивіться, як це зробити на прикладі смартфона Samsung Wave 525.
Вам знадобиться
  • - телефон Samsung;
  • - інтернет-підключення;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Виберіть мелодію , яку ви хотіли б встановити в якості звукового сигналу. Підійдуть будь-які звукові файли наступних форматів: mp3, wav, mmf, wma, xmf, midi, amr, imy, aac, m4a. Ви можете завантажити готовий рінгтон з SamsungApps або з сайту свого мобільного оператора, записати будь-які звуки на диктофон, створити мелодію самостійно в музичному редакторі і т.п.
2
Не встановлюйте в якості сигналу про повідомленні улюблену пісню цілком. Коли надійде СМС, вона буде відтворюватися від початку і до кінця, що жахливо незручно в неурочний час, та й ємність акумулятора не нескінченна. Якщо вам полюбився якийсь хіт, достатньо вирізати з нього фрагмент. Наприклад, за допомогою безкоштовної онлайн-програми для нарізки аудіофайлів mp3cut.
3
Зайдіть на сторінку програми http://mp3cut.foxcom.su/Натисніть на кнопку «Завантажити» і виберіть потрібний музичний файл на своєму комп'ютері. Запустіть відтворення мелодії.
4
Пересуньте мишкою «ножиці», щоб позначити потрібний вам фрагмент файлу. Для більш точного позначення місця обрізки використовуйте стрілки на клавіатурі комп'ютера. Коли все буде готово, натисніть кнопку «Обрізати» і задайте ім'я, під яким рингтон збережеться на вашому комп'ютері.
5
Скопіюйте створений аудіофайл файл в папку «Звуки» свого телефону будь-яким зручним вам способом (через дата-кабель або Bluetooth) .Нежелательно зберігати рінгтони на карті пам'яті. Якщо ви її витягнете, настройки зіб'ються і вам доведеться призначати все звуки заново.
6
Увійдіть в меню свого телефону і виберіть пункт «Мої файли». Відкрийте папку «Звуки». Виберіть в ній потрібний файл і запустіть відтворення, просто натиснувши на нього пальцем.
7
Натисніть на кнопку з трьома крапками внизу екрану. В меню оберіть пункт «Встановити як».
8
Натисніть пальцем на строчку «Мелодія повідомлення» під сплив віконці. Ваш рінгтон встановлений. Для виходу з меню, натисніть на клавішу завершення виклику.
Корисна порада
Якщо хочете переконатися, що все працює, відправте який-небудь сервісний запит, відповідь на який оператор надсилає у вигляді СМС. Або попросіть когось з друзів відправити вам повідомлення, або самі собі відправте безкоштовне СМС з сайту свого мобільного оператора.
Продаж власних рингтонів - один з видів бізнесу, який може здійснюватися за допомогою оплати по смс. Для того щоб їм зайнятися, необхідно дотримуватися ряду простих рекомендацій.
Інструкція
1
Більшість стільникових телефонів, вироблених в даний час, підтримують можливість установки mp3 на дзвінок. Врахуйте це при створенні власного рингтону. Найкращим способом створити ходовий товар буде створення рингтонів до популярних фільмів і треках. Не забувайте про оптимізацію кожного рингтону - він повинен звучати голосно і чітко, а для цього потрібно злегка відредагувати вихідний трек, збільшивши високі і середні частоти. Справа в тому, що саме з цими частотами найкраще справляється мобільний телефон.
2
Визначтеся з юридичною особою, яке ви відкриєте для здійснення діяльності. Поряд з вигідною для вас системою оподаткування пам'ятайте про необхідність милозвучності назви компанії. На даний момент найбільш простим способом реєстрації є ІП, а найбільш простою системою оподаткування - спрощена форма або патент. Перед покупкою патенту проконсультуйтеся з фахівцем, чи підходить він для вашого виду діяльності.
3
Найкращим варіантом для запуску сервісу буде використання посередників, а саме компаній-агрегаторів. Їхнє завдання - спростити до мінімуму паперову роботу, з якою вам довелося б зіткнутися. Вони беруть на себе роботу з стільниковими операторами, а також інструктують вас по діям, які повинні бути зроблені. Всю необхідну інформацію ви отримаєте після укладення договору. У випадку якщо у вас недостатньо пізнань у сфері програмування, ви можете одноразово найняти IT-фахівця для первинної настройки.
4
Ваша прибуток буде формуватися наступним чином: з вартості смс, відправленого абонентом, ви будете отримувати від сорока до п'ятдесяти відсотків. З цієї суми відніміть податки, і ви отримаєте чистий прибуток. Для успішного просування вашого бізнесу рекомендується витрачати двадцять-тридцять відсотків від чистого прибутку на рекламу для залучення нових клієнтів.