Як скласти піч-шведку. Як скласти піч шведку відео.

Шведка - це опалювальна піч і кухонна плита разом, її розміри, як правило складають 102см х 77см х 201 см. Подібні конструкції дуже популярні серед дачників, які складають їх самостійно.
Інструкція
1
Складіть шведку в 22 цегельних ряду за таким планом. 1-й ряд і 2-й ряд викладайте з половинок цегли. Після того як поклали 2-й ряд, поставте поддувальную дверцята і закріпіть 3-м рядом. Обов'язково залишіть віконце.
2
Приступайте до 4-го ряду - це опора духовки. Духовку перед установкою потрібно з трьох сторін посилити залізом. Шаром вогнетривкої цегли слід обкласти частина духовки з того боку, де буде топливник. 5-й ряд перекриває поддувальную дверцята і прочищувальна віконце. Колосникові грати вистелити вогнетривкою цеглою. Топкову дверцята встановіть теж на 5-му ряду, а шостим рядом закріпіть і її, і духовку.
3
7-м рядом "на ребро" обкласти стінки духовки. 8-й ряд зробіть нарівні з топкової дверцятами. Для перекриття дверцята в 9-му ряду потрібна сталева смуга. Накладайте на духовку глиняний розчин і ставте плиту.
4
10-й ряд починає кладку димооборотов. Для прочищення першого обороту залишається вікно. 11-м поруч прокривается вікно першого обороту і утворюється два нових вікна. Вони послужать для чищення каналів і видалення сажі. Тепер прокладете дві сталеві смужки в 20-25 см. Це опора внутрішніх стінок.
5
Вікна чистки каналів перекриє 12-й ряд. Після нього висота цегляної стіни печі досягне верхньої позначки дверцята вручений камери. Зафіксуйте дріт між 12-м і 13-м рядами. Вона закріплює і рамку дверцята. Цеглини 13-го ряду кладуться на ребро і утворюють бічні стінки паросборного ковпака. На 13-й ряд покладіть розчин, а на нього сталевий куточок і сталеву смугу.
6
Починайте 14-му ряд, який утворює коробку щитка і бічні стінки. Він же перекриває варильну камеру. 15-й і 1б-й ряди - викладайте звичайним способом, а на 16-й ряд покладіть лист покрівельної сталі 300 мм x 280 мм. 17-й ряд викладається поточної порядовкой.
7
Під час укладання 18-го ряду залиште вікно чистки. Цеглини знову кладуться плазом в 19-му ряду і далі. Через це шар виступить зовні і всередині на 30 мм. 20-й ряд зовні теж робить виступ. З краю на нього накладається сталевий куточок і в середині сталева смужка.
8
21-м рядом перекрийте димооборот і утворіть стелю великий печурки. Парова і димова засувки встановлюються саме в цьому ряду. 22-й ряд починає шийку печі. Кладку пічної шийки треба вести з урахуванням зменшення димоходу. Перетин димоходу на рівні 22го ряду одно 260 мм х 260 мм, далі перед трубою зменшується до 130 мм х 260 мм. Піч готова.