Як позбутися від червоних плям від прищів. Як позбавиться від запалення на обличчі.

Дуже часто гормональні порушення супроводжуються появою прищів (вугрів), залишковим результатом яких є стійкі червоні плями. Позбавити від червоних плям від прищів можуть теплові процедури (наприклад, парафінотерапія), а також лікувальні маски, що володіють протизапальним ефектом.
Вам знадобиться
  • косметичний парафін
Інструкція
1
Лікувальна дія грунтується освіті тонкої плівки від нанесеного розплавленого парафіну, яка застигаючи, захищає шкіру від дії нагрітих до більш високих температур інших верств парафіну. В результаті чого вплив на хворі ділянки шкіри стає тривалішим і сприяє розсмоктуванню інфільтрату після прищів. Після курсу лікування відбувається поліпшення кровотоку і лімфотоку, розширення проток потових і сальних залоз, підвищується тканинної обмін, швидше відбувається відновлення кожі.Перед початком процедури жирна шкіра попередньо протирається ватою, змоченою сумішшю спирту з ефіром. Суха шкіра змащується рослинним маслом (рафінованим). Процедура виконується в положенні лежачи на спині. Волосся, шия і повіки повинні бути прикритими.
2
Далі розігрітий до 50-52оС на водяній бані парафін наноситься на обличчя (крім очей, ніздрів і рота) плоскою кистю послідовно в 2-3 шари.
3
Поверх парафінової маски накладається прозора клейонка з прорізами для очей, носа і рота, потім накладається шар вати і обличчя забинтовується, або прикривається рушником на 20-30 хвилин.
4
Знімається парафін лопаткою.
5
Далі шкіра протирається лосьйоном і змащується живильним кремом.
6
Курс лікування призначається через день до 20 сеансів і тривалістю від 30 до 60 хвилин. Оптимальним часом проведення парафінотерапії, є час за дві години до сну. Якщо парафінотерапія проводиться в косметологічному кабінеті, то після процедури необхідно відпочивати більше 30 хвилин, і не піддавати шкіру обличчя перепадів температури.
7
Протизапальні маски, або готові косметичні, або з соку продуктів натурального походження (сік томата, сирої картоплі, яблука) також здатні позбавити від червоних плям від прищів. Наносяться вони на обличчя до 15-ти хвилин, потім змиваються теплою водою.
8
Крім зовнішнього лікування необхідно усувати причину утворення вугрів, які згодом і залишають червоні плями.