Як ущільнити вхідні двері.

Нещільне прилягання двері є однією з основних причин втрати тепла в будинку. Перед тим як ущільнити двері , необхідно її ретельно відрегулювати і, при необхідності, усунути всі перекоси. Як же правильно підігнати і ущільнити вхідну двері ?
Вам знадобиться
 • - наждачний папір;
 • - рубанок;
 • - пластмасова або дерев'яна прокладка;
 • - дерев'яний брусок;
 • - металева прокладка;
 • - нащельні рейки різної модифікації;
 • - молоток;
 • - цвяхи;
 • - шурупи;
 • -шуруповерт
Інструкція
1
Відрегулюйте двері . Нещільне прилягання дверей може виникнути в результаті неправильної установки або експлуатації. Уважно огляньте двері і визначте місце перекосу. Якщо заїдає нижній або верхній край дерев'яної вхідних дверей, то усунути цю проблему можливо за допомогою наждачного паперу і рубанка. Заїдання бічних сторін двері можна скорегувати за допомогою пластмасових або дерев'яних прокладок, встановлених під основу петель.Проверьте дверні петлі. При необхідності підтягніть або замініть шурупи.Прі осіданні металевих дверей необхідно встановити на стрижень дверної петлі спеціальну металеву прокладку.
2
Встановіть клиновидную планку. Для цього ретельно заміряйте і відріжте планки необхідних розмірів. Зріжте кінці верхньої рейки під кутом в 45 градусів. Ображати верхні кінці вертикально розташованих планок під таким же кутом. Зробіть прорізи під дверний замок і петлі. Акуратно прибийте рейки до дверної коробки за допомогою цвяхів і молотка.
3
Встановіть зовнішні планки. Для цього відріжте рейки необхідного розміру і злегка закріпіть їх в дверному отворі за допомогою шурупів. Переконайтеся в тому, що двері щільно прилягає. Затягніть шурупи.
4
Ущільните дверний поріг. Як правило, вхідні двері оснащують рейками спеціальної форми, що мають канавки. Дана канавка не дозволяє волозі проникнути в приміщення. Відріжте планку необхідного розміру і розташуйте її таким чином, щоб нижня частина рейки була на 1-2 мм вище краю двері. Зафіксуйте планку за допомогою цвяхів або шурупів, що не піддаються корозії. Переконайтеся в тому, що двері вільно закривається і відкривається.
Протяги в квартирі в змозі зіпсувати не тільки настрій, але і похитнути наше здоров'я. Нерідко причиною появи протягів служить нещільне прилягання дверей до дверної коробки. Таке трапляється, якщо двері була посаджена на місце не цілком професійно, або рассохлась від часу, вологості і температурних впливів. Щоб напевно впоратися з протягами, доведеться ущільнити двері .
Вам знадобиться
 • Рубанок, стамеска, шуруповерт, шматок картону, крейда, нащельні рейки
Інструкція
1
Для запобігання небажаного доступу повітря в приміщення, інакше іменованого в народі сквозняком, придумано кілька видів так званих нащельні рейок. Втім, набагато ефективніше додаткова підгонка двері за місцем. Трапляється, що прибивши нащельні рейку, ми виявляємо, що двері попросту перестає закриватися і відкриватися.
2
Почніть усунення несправності з огляду двері. Це допоможе визначити місце, де двері заїдає. Приготуйте шматочок тонкого картону і введіть його в щілину між дверною коробкою і двері ю. Переміщайте картон уздовж щілини, щоб встановить місце, де погана стиковка привела до заїдання. Інший спосіб - нанести на край дверей лінію кольоровим дрібному. В місцях надмірно щільною стикування між двері ю і коробкою крейда зітреться.
3
Найпоширеніша причина заїдання двері пов'язана з її провисанням через ослаблення петель, на яких двері кріпиться. Просте підкручування шурупів навряд чи допоможе. Доцільно видалити старі кріпильні шурупи і поставити в отвори з-під них дерев'яні заглушки. Тепер потрібно намітити нові місця для вгвинчування шурупів, встановивши двері в потрібному положенні, що виключає заїдання і провисання.
4
Заедание двері може спостерігатися і при розбуханні якої-небудь ділянки двері. Рекомендується в такому випадку під одну з петель підкласти тонку прокладку з картону або зрізати частину деревини стамескою або рубанком.
5
При зачіпанні двері ю верхнього або нижнього краю дверей необхідно обробити виступаючі частини двері рубанком і наждаковим папером. Проблему з заеданием тій частині, на якій встановлено замок, можна за допомогою дерев'яної або пластикової прокладки. Правило тут просте: якщо заїдає нижня частина дверей, прокладка ставиться під підставу верхньої петлі і навпаки. В ситуації, коли заїдає край дверей, на якому встановлені петлі, встановіть прокладку під тією петлею, що розташована ближче до місця заїдання.
6
Якщо пропоновані прийоми не надали належної дії, ви можете використовувати нащельні рейки. Такі рейки можна підібрати по типам залежно від складності ситуації з двері ю. Клиновидна планка відрізняється хорошою міцністю і ефективністю, а пластикова трубка хороша своєю пружністю. Можливо також використання стрічок з клеїть шаром або металевих рейок із щітками.