Як перевірити швидкість інтернету.

Провайдери пропонують привабливі умови підключення до своїх мереж, гарантуючи користувачам швидкість з'єднання і обміну даними у всесвітній мережі. Однак насправді швидкість з'єднання часто не відповідає заявленій.

Інструкція
1
Перевірте швидкість інтернет-з'єднання за допомогою он-лайн сервісів. Використовуйте, наприклад, Яндекс.Інтернет або speed.yorest.ru, speedtest.ru. Всі сервіси працюють за однаковою схемою: встановлюють ваш поточний IP-адресу та місце розташування, а потім по вашій команді (досить клікнути "Перевірити швидкість") роблять замір. Результат пропонується у вигляді таблиці на конкретну хвилину (з точністю до секунди) в кілобайтах в секунду.
2

Перевірте швидкість за допомогою комп'ютерних опцій. Відкрийте меню "Пуск", "Панель інструментів", виберіть "Центр мережних підключень і спільного доступу". Із запропонованих мереж виберіть ту, що експлуатується, і клацніть по ній правою клавішею миші. У меню, натисніть «Властивості»

3
Швидкість завантаження файлів відображається в сервісному вікні, як правило, вона дещо змінюється протягом часу, але середнє значення визначити нескладно.
4

Пам'ятайте про те, що для отримання точного результату ви повинні відключити всі програми , які можуть заважати перевірці (закрити зайві вікна, завершити копіювання інших файлів, зупинити оновлення). Не перемикайтеся між вікнами браузера, це теж спотворить результат перевірки.

5
Придивіться до свого провайдера. Якщо постачальник послуг має власні мережеві ресурси (де ви можете переглядати ролики, фільми, качати і слухати музику тощо), то швидше за все доступ до них буде наданий за максимально високою (близькою до заявленого максимуму) швидкості. Передача даних не однакова і в різні проміжки часу: пік активності користувачів означає сильне зниження швидкості з'єднання. Пам'ятайте і про те, що повна пропускна здатність 100-мегабітних мережевих карт в дійсності не перевищує 80-90 Мбіт/сек.
6
І останнє, обчислюючи швидкість з'єднання, обов'язково попередньо перевірте комп'ютер на шкідливі програми, які сильно "пожирають" трафік. Особливо цим "грішать" т.зв. черви.