Як накручувати волосся на коклюшки.

Коклюшки використовуються при хімічній завивці. Залежно від типу і діаметра коклюшек ви можете отримати різні зачіски. Крім того, від типу коклюшек залежить і спосіб накручування волосся на них.
Інструкція
1
Розрізняють чотири типи коклюшек: класичні, спіральні, папільйотки і шпількообразние (пагода). Класичні коклюшки використовуються для створення класичної хімічної завивки, папільйотки і спіральні - для спіральної, а пагода - для гофрірованной.Прі виборі коклюшек необхідно враховувати їм тип, але і матеріал з якого вони зроблені (краще пластик, оскільки дерево вбере частину складу, що наноситься на волосся) і діаметр. Маленький діаметр коклюшек використовується для створення дрібних кучериків, великий - для додання зачісці об'ема.Прі накручуванні волосся на коклюшки, потрібно дотримуватися деяких правил. По-перше, товщина пасма повинна бути вдвічі менше діаметра, а ширина рівнятися довжині коклюшки. По-друге, накручувати волосся слід щільно і рівно, відтягуючи пасма в сторону обличчя. Не можна переміщати коклюшки вперед або назад, можна лише злегка посувати їх в сторони.
2
Для накручування волосся на класичні коклюшки використовують кальку розміром 4 на 5 см. Візьміть розчесані пасмо волосся необхідної товщини, накладіть на кінчики кальку, потім покладіть коклюшку і туго накрутіть волосся, а потім закріпіть коклюшку на голові.
3
Також можна накручувати пасмо на дві і навіть три коклюшки, якщо дозволяє довжина волосся. Накручування на дві коклюшки відбувається так само, як і на одну, друга коклюшки вставляється ближче до основи пасма. Накручування на три коклюшки починається від середини пасма і йде до коріння. Кінці розділяються на дві частини і накручуються на решту коклюшки в різних напрямках (одна за годинниковою стрілкою, інша - проти).
4
Накручувати волосся на папільйотки слід так само, як і на класичні коклюшки. Після того як пасмо повністю накручена, папільйотки згинається навпіл так, щоб коріння виявилися в її центрі.
5
Накручувати на спіральки і пагоди можна тільки довгі волосся. На відміну від класичних коклюшек і папільоток, пасмо накручується в напрямку від коренів до кінчиків. Крім того, волосся слід попередньо розділити на рівні дрібні квадратні зони. На спіральні коклюшки волосся накручуються по спіралі, відповідно до рельєфом коклюшки, а на шпількообразние - вісімкою. Для цього просмикніть пасмо в центр, обігніть одну половину, знову просмикніть пасмо в середину і обігніть іншу сторону коклюшки.
6
Розташовувати коклюшки можна або рівними рядами в напрямку від обличчя до потилиці, або з урахуванням майбутньої укладки від проборов, або в шаховому порядку з чергуванням діаметра коклюшек.