Як змінити російський шрифт.

Не завжди шрифти в операційній системі працюють коректно. Це обумовлено в першу чергу тим, що мало хто з них підтримують російську мову. Тому для того щоб уникнути незрозумілих ієрогліфів в меню, потрібно провести відповідні налаштування.
Інструкція
1
Відкрийте властивості робочого стола, клацнувши по ньому правою кнопкою миші. Відкрийте вкладку налаштувань оформлення і виберіть один із стандартних шрифтів у випадаючому меню. Застосуйте і збережіть зміни.
2
Якщо попередній пункт не допоміг, відкрийте панель управління вашим комп'ютером. Знайдіть меню «Мови і регіональні стандарти», відкрийте його і у вікні настройки виберіть вкладку «Додатково». Якщо ваша дистрибутив вашій операційній системі знаходиться не на одному з вінчестерів, вставте диск з ОС Windows, яка була встановлена на ваш комп'ютер. Налаштуйте в випадаючому меню підтримку російської мови, перезавантажте комп'ютер.
3
Якщо ви хочете, щоб шрифти , доступні тільки для латинських символів в текстовому або графічному редакторі були доступні також для російської розкладки клавіатури, скопіюйте його назву і виконайте пошук в інтернеті за його допомогою. Це пов'язано з тим, що деякі шрифти можуть відображатися в системі некоректно при використанні різних мов, проте у більшості з них є універсальні аналоги, який працюватимуть стабільно з улюбленим з них.
4
Після скачування шрифтів виконайте їх установку в систему. Для цього відкрийте відповідний пункт в панелі управління і за допомогою функцій «Копіювати» - «Вставити» встановіть шрифт в дану папку. Також установка може відбуватися шляхом перетягування пі натисненні лівої кнопки миші.
5
Перевірте відображення нових шрифтів у текстовому або графічному редакторі, запустивши його і вибравши режим введення тексту. В поле інструментів редагування відкрийте меню, що випадає шрифтів і знайдіть в них нові. Перевірте їх роботу на прикладі введення декількох символів, використовуючи російську розкладку клавіатури, попередньо виділивши текст або його частина за допомогою лівої кнопки миші.
Корисна порада
Не встановлюйте на ваш комп'ютер різні програми зі зміни інтерфейсу, багато з них містять не підтримують російську мову шрифти.
Для створення нового документа Microsoft Word пропонує за замовчуванням вводити текст шрифтом Tahoma або Times New Roman, саме ці два кегля відмінно читані і досить суворі, вони добре підходять для ділових документів і листів. Але що робити, якщо необхідно, наприклад, підписати листівку поздоровленням, оформити казку з імітацією рукописного або якогось іншого загадкового тексту? Тут вимога, які пред'являються до шрифту, вже зовсім інші, він повинен бути незабутнім, незвичайним і цікавим.
Інструкція
1
Запустіть програму Microsoft Word. Зверніть увагу на верхню панель, яка розташована над листом. Клікніть розкривається, який містить величезну кількість найменувань всіляких шрифтів. Для цього необхідно поряд з написом Tahoma або Times New Roman (шрифти за умовчанням) клікнути на невелику стрілочку. Перед вами повинно з'явитися вікно зі списком.
2
Виберіть вподобаний вам кегль, якшо по ньому лівою кнопкою миші. Слід знати, що в списку назва кожного з шрифтів прописано саме таким способом, як буде відображатися на аркуші. Наберіть кілька рядків свого тексту і подивіться, чи влаштовує вас вибраний стиль.
3
Виберіть інший шрифт тим же способом, якщо попередній вам не подобається або не підходить для оформлення тексту. Крім усього зазначеного, змінити шрифт можна вже на готовому документі. Для цього зробіть ряд наступний дій. Наберіть або скопіюйте необхідний вам текст тим шрифтом , який встановлений за замовчуванням.
4
Вирівняйте текст належним чином (по лівому або правому краю, по центру або по ширині) і виділіть той фрагмент тексту, шрифт для якого ви бажали б змінити. Для цього просто натиснувши ліву кнопку миші на початку необхідного шматочка тексту, не відпускаючи її проведіть до кінцевої точки.
5
Виберіть зазначеними вище діями бажаний кегль, якшо по вподобаному з випав в панелі управління списку. Виберіть інший шрифт, також попередньо виділивши фрагмент, якщо новий вам не до смаку. Пам'ятайте: один текст може бути надрукований кількома видами шрифтів, для цього просто виділяйте різні фрагменти і вибирайте для них своє накреслення.