Як зробити тату машинку в домашніх умовах. зробити машинку для тату в домашніх умовах.

  •  Щоб обзавестися оригінальним татуюванням на тілі, не обов'язково купувати тату машинку або звертатися до майстра за скажені гроші. Таке нехитре пристосування, як тату-машинка можна зробити самостійно.
  •  Вам знадобиться: - моторчик (можна від плеєра, тільки з пластмасовим валиком); - Провід; - Струна (найтонша); - Гелева ручка; - Блок живлення і утримувач для моторчика (можна металевий затискач-держатель від ручки).
  •  Гелеву ручку розкручуєте і видаляєте з неї фарбу. З металевого стержня «виколупувати» кульку, за допомогою голки. Сточуємо напилком кінчик, щоб влізла струна і могла вільно рухатися взад-вперед. Трубку ручки укорочуєте вдвічі для економії струни і зручності при подальшому використанні. Трубочку, в якій була фарба відрізаєте, залишивши шматочок, розміром, як половина попередньої трубки. Вона буде обмежувати вібрацію струни при роботі.
  •  Переходимо до моторчика. Щоб прикріпити моторчик до трубки, візьміть металевий тримач від ручки і просто примотати скотчем до моторчика. Робите маленький отвір в валику моторчика розпеченій голкою під розмір струни (тільки не по центру).
  •  Відміряєте потрібну довжину струни. Натягаєте її за допомогою плоскогубців, а потім нагріваєте запальничкою в тому місці, де буде її майбутній гострий кінчик. Вона нагріється, стане тонше і лопне. Заточувати струну, використовуючи камінь для точіння ножів. Вставляєте струну таким чином, щоб вістря визирало з стержня на 4 мм, а другий кінець струни загинаєте у вигляді букви Г і вставляєте в отвір в валику. Скручуєте дроти мікромоторчіка з проводами і підключаєте до блоку живлення.
  •  Корисні поради: Зробити тату машинку в домашніх умовах, при наявності всього необхідного можна за 15 - 20 хвилин. Перш ніж використовувати, потрібно відрегулювати її роботу, щоб струна була правильно натягнута і не била куди попало. Так само потрібно вибрати блок живлення з регульованою потужністю, щоб можна було зменшувати або збільшувати швидкість роботи інструменту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/xDF8whgVr_w