Як влаштуватися на роботу дизайнером.

Робота дизайнера - непростий, але дуже цікава праця. В даний час хороші дизайнери потрібні в дуже багато компаній. Влаштуватися в надійне агентство не так складно, як здається.
Інструкція
1
Перш ніж приступати до пошуків роботи в якості дизайнера, необхідно визначитися з напрямком майбутньої діяльності. Дизайн інтер'єрів або ландшафтний дизайн, розробка поліграфічної продукції, упаковки, сайтів - вирішіть, ніж вам буде найцікавіше займатися, що найкраще виходить. Після цього можна приступати до складання портфоліо робіт з обраної тематики. Ця добірка матеріалів в кінцевому рахунку стане вирішальним фактором - саме роботи показують справжній рівень дизайнера і його практичні навички.
2
Додайте резюме на великих і перевірених сайтах вакансій. Не забудьте вказати у ньому посилання на портфоліо. Відправляючи відгук потенційним роботодавцям, обов'язково коротко описуйте свій досвід, навички, а також причини, з яких ви хочете працювати саме в його компанії.
3
Якщо ви точно знаєте, в яку компанію хочете потрапити, спробуйте зв'язатися з нею безпосередньо. На офіційному сайті знайдіть контакти, здзвонитеся і домовтеся про відправку резюме. Уточніть, коли можна повторно зв'язатися і уточнити рішення по вашій кандидатурі.
4
Якщо у вас немає досвіду роботи дизайнером , спробуйте влаштуватися в дизайн-студію на стажування. Якщо ви добре себе зарекомендуєте, вам швидше за все запропонують з часом перейти в штат. А отримані навички в будь-якому випадку стануть в нагоді при подальшому працевлаштуванні.
5
Веб-студії та рекламні агентства часто шукають співробітників на спеціалізованих порталах, присвячених дизайну, 3D-моделювання і т.д. Щоб привернути до себе увагу, заведіть і розвивайте аккаунт: вкажіть інформацію про себе, залиште контактні дані, розмістіть кращі роботи і не забувайте оновлювати портфоліо. Беріть участь в конкурсах - ці завдання не віднімають багато часу, а нагороди дають додаткову перевагу при обговоренні вашої кандидатури.
6
Використовуйте соціальні мережі: вкажіть в статусі, що ви перебуваєте в пошуках роботи, попросіть друзів поширити цю інформацію далі, дати вам рекомендації.