Як зберегти в формате.dbf.

Формат dbf часто використовується як один з методів зберігання табличній інформації, різної статистики, баз даних і т.д. На сьогоднішній день застосування фалів даного формату зустрічається рідко через морального застарівання формату.
Вам знадобиться
  • - програма MS Office Excel або його аналог Open Office.
Інструкція
1
Відкрийте програму Microsoft Office Word, якщо така є на вашому комп'ютері, якщо ні, скачайте її і скористайтеся пробною версією. За допомогою меню «Файл» виберіть потрібний вам документ у вікні огляду файлів.
2
Якщо потрібно, виконайте редагування документа в програмі, внесіть всі необхідні зміни і перейдіть на вкладку першої сторінки. Виконайте збереження за допомогою меню «Файл», вказавши в розширенні формат dbf за допомогою випадаючого меню. Найкраще виберіть dbf-3, читаний більшістю програм.
3
Перейдіть на вкладку другої сторінки документа і повторіть те ж саме діяння. Зверніть увагу, що всі сторінки документа найкраще зберігати в одному і тому ж форматі . Збереження документа повністю у вигляді файлу dbf не передбачено, що частково пояснює факт морального застарівання дозволу.
4
Щоб надалі відкрити файл такого формату, клацніть по ньому правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть "Відкрити за допомогою ..» і виберіть у списку програм Microsoft Office Excel або будь-який інший її аналог, встановлений на комп'ютері. Зверніть увагу, що читання також доступно і для інших програм, особливо якщо вказано розширення dbf-3.
5
Зверніть увагу на аналогічні Data Base File формати файлів для роботи з базами даних. Вони найбільш оптимізовані для виконання основних функцій, універсальні для використання більшістю програм і мають менше дрібних недоліків, як, наприклад, проблеми з кодуванням, яка нерідко зустрічається в dbf. Також переваги їх у тому, що вам просто не доведеться витрачати час на створення окремого файлу з кожної сторінки документа, а потім ще й витрачати час на пошук потрібного серед купи даних.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що збереження таблиць відбувається окремо для кожної сторінки документа.