Як зменшити кільце.

Якщо ви отримали в подарунок або купили кільце своєї мрії, або обзавелися прекрасним обручкою, але раптово помітили, що воно вам велике - не поспішайте віддавати кільце назад. Кільце можна зменшити - і в цій статті ми розповімо вам, як це зробити.
Інструкція
1
Віднесіть кільце, яке потрібно зменшити, в ювелірну майстерню. Визначте, наскільки потрібно зменшувати розмір кільця - в залежності від цього майстер підбере найбільш підходящий спосіб корекції.
2
Зменшити кільце можна, вирізавши його частину або стиснувши на спеціальному верстаті. Стиснення працює тільки на не надто широких кільцях - якщо ваше кільце ширше 8 міліметрів, буде потрібно вирізати частину кільця і з'єднати його знову, зігнувши на спеціальному верстаті і запаявши стик. Нерівності стику добре зашліфовиваются і вирівнюються.
3
Щоб визначити розмір кільця, використовуйте спеціальний вимірювач, який є у всіх ювелірних магазинах - надягайте на палець заготовки з позначенням різних розмірів і визначте, яка з них вам підходить. Також виміряти кільце можна штангенциркулем.
4
Після визначення розміру майстер помістить кільце на пальник, охолодить і встановить в спеціальне пристосування для стиснення на ковадлі. Після першого стиснення кільце виймається і вставляється іншою стороною, щоб розмір кільця був однаковим з обох країв.
5
Після досягнення потрібного результату, кільце переносять на верстат і з використанням спеціального ролика відновлюють вихідну фактуру кільця. Після цього кільце шліфується, виконуються останні штрихи обробки.
6
Якщо кільце вимагає вдобавок виправлення зовнішніх недоліків - помятостей, подряпин, спотворень форми і подібних ушкоджень, кільце потрібно помістити на пристосування, що називається «ригель», яке виправить вихідну форму кільця, після чого кільце потрібно довести до готовності шліфуванням і обробкою .
Зверніть увагу
Не намагайтеся вчиняти будь-які маніпуляції з кільцем в домашніх умовах, зверніться до майстра, інакше ви можете зіпсувати його, і воно не буде більш підлягати подальшому відновленню.