Як смажити заморожені чебуреки. Як смажити чебуреки заморожені.

Чебуреки - смачне і ситне блюдо, яке готується дуже швидко. Багато виробників реалізують заморожені чебуреки, позбавляючи покупців від необхідності замішувати тісто і перекручувати м'ясо для фаршу. При цьому особливої складності з тим, як смажити заморожені чебуреки, немає.
Вам знадобиться
    • Сковорода;
    • рослинне масло.
Інструкція
1
Візьміть сковорідку і налийте в неї рослинного масла. Можна використовувати будь-яке, але бажано, щоб воно було рафінованим. Чи не очищене масло при смаженні поширює специфічний запах по всьому приміщенню і надає продукту особливий аромат насіння. Кількість масла залежить від розміру сковорідки, але орієнтуватися потрібно на те, щоб у висоту воно піднімалося на 2-3 см. У цьому випадку чебуреки будуть повністю покриті жиром з нижньої сторони і стануть рівномірно прожарюватися у фритюрі.
2
Перед тим як готувати заморожені чебуреки, розігрійте олію на великому вогні. Якщо покласти чебуреки в холодну сковорідку, то хрусткої скоринки у них не вийде. Про те, що воно досить розжарилося, будуть свідчити дрібні бульбашки, що з'являються на поверхні.
3
Акуратно викладіть чебуреки на сковороду, щоб не обпектися бризками гарячого масла. Попередньо розморожувати вироби з тіста з начинкою не потрібно, інакше вони втратять форму.
4
Смажте заморожені чебуреки з одного боку до появи рівною золотистої скоринки на середньому вогні. До цього моменту перевертати їх не варто, інакше можна пошкодити тісто. Важливо дотримуватися температурного режиму: якщо вогонь буде занадто великим, то зовнішня частина може пригоріти, а начинка не встигне прожаритися. Потім переверніть чебуреки на іншу сторону і дочекайтеся появи скоринки на цій частині. На обсмажування з кожного боку йде 3-5 хвилин. Кришкою сковорода не накривати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8m3lgK-iveA
Зверніть увагу
Замість сковороди для приготування чебуреків можна використовувати фритюрницю. У цьому випадку досить занурити їх в масло і вибрати відповідний режим.
Корисна порада
Якщо смажені чебуреки виходять занадто сухими, після того, як на них утворюється корочка, можна додати в сковороду пару столових ложок води і накрити зверху кришкою, залишивши на вогні на дві-три хвилини.