Як вибрати згущене молоко.

Молоко - цінний продукт, подарований природою. У ньому містяться більшість корисних для організму речовин. Згущене молоко зберігає більшість таких елементів, до того ж воно ще дуже смачний і поживний продукт. Але щоб ласощі виявилося по-справжньому якісним, необхідно уважно поставитися до вибору згущеного молока.
Інструкція
1
Вибираючи згущене молоко, уважно вивчіть упаковку. В згущеному молоці не повинно бути нічого крім молока та цукру. Жирність повинна складати 8,5%. Якщо ж на згущеному молоці вказані в складі не тільки молочні жири, але і рослинні, то такий продукт не є натуральним.
2
Також ознакою неякісної згущенки вважається наявність в її складі крохмалю. Його додають для штучного згущення молока та покращення вигляду, але з його присутністю псується смак згущеного молока.
3
Звертайте увагу, при виборі згущеного молока, на умови виготовлення. Якісна сгущенка повинна мати на упаковці знак «ГОСТ», який передбачає суворі вимоги до продукту. Якщо на згущеному молоці коштує знак «ТУ», що позначає технічні умови виготовлення продукту, то на якість сподіватися не варто.
4
На банці згущеного молока обов'язково повинна знаходитися синя з білим етикетка. Таку етикетку використовують тільки на натуральному продукті.
5
Згущене молоко випускається як в металевих, так і в пластикових упаковках. Більш звичною є металева, хоча більш зручна і легка - пластикова. На смак продукту упаковка впливу не робить, проте придивіться до етикетки. Не купуйте згущене молоко в пом'ятих і пошкоджених банках, інакше якість молока може не відповідати стандартам.
6
Уважно вивчайте термін придатності згущеного молока. Зазвичай термін зберігання згущеного молока в металевих банках становить один рік, в пластикових - два або три місяці.
7
Якщо ви придбали згущене молоко і виявили в ньому сторонні домішки, то сміливо здавайте його назад в магазин. Сгущенка повинна мати однорідну консистенцію. Вона не повинна сильно литися з банки або вивалюватися шматками, адже таке молоко є неякісним.