Чому не відображається картинка. чому не отображаотся ескізи сторінок.

При перегляді веб-сторінок бувають випадки, коли на сайтах не відображаються зображення. Це відбувається тому, що в браузері може бути відключений показ зображень. Також можна додати відображення ескізів в папках операційної системи.
Інструкція
1
Увімкніть відображення картинок в браузері Internet Explorer, для цього запустіть програму, клацніть по значку з зображенням шестерні («Налаштування»), який розташовується в правій верхній частині вікна, перейдіть в пункт «Властивості оглядача», виберіть вкладку «Додатково ». Встановіть прапорець «Показувати зображення» в пункті «Мультимедіа». Клацніть по кнопці «ОК».
2
Увімкніть відображення зображень в браузері Mozilla Firefox, для цього запустіть програму, виберіть меню «Інструменти», перейдіть в пункт "Налаштування". У вікні, виберіть вкладку «Вміст», встановіть прапорець біля опції «Автоматично завантажувати зображення». Клацніть «ОК».
3
Запустіть браузер Opera, щоб включити відображення картинок. Виберіть меню "Налаштування", пункт "Загальні налаштування". далі перейдіть у вкладку «Веб-сторінки». Зі списку виберіть опцію «Показувати всі зображення». Також можна виконати дану команду у вікні програми за допомогою кнопки в правому нижньому кутку екрану.
4
Запустіть браузер Google Chrome, щоб включити підтримку зображень. Клацніть по значку гайкового ключа, виберіть пункт меню «Параметри», далі виберіть "Розширені". Клацніть «Налаштування змісту» і в лівій частині вікна виберіть «Картинки», встановіть прапорець біля опції «Показувати все». Клацніть по кнопці «Закрити».
5
Увімкніть показ ескізів в папках ОС Windows XP. Виберіть папку, перейдіть в меню «Сервис» - «Властивості папки». Перейдіть у вкладку «Вид», виберіть у розділі «Файли і папі» опцію «Не зберігати тимчасові файли ескізів зображень». Зніміть прапорець і клацніть по кнопці «ОК», щоб включити показ ескізів.
6
Для виконання даної дії в Windows Vista запустите програму «Провідник», виберіть потрібну папку, клацніть в рядку меню опцію «Упорядкувати» - «Властивості папок і пошуку». Далі перейдіть у вкладку «Вид», розділ «Файли і папки», приберіть прапорець з опції «Завжди відображати значки, а не ескізи». Клацніть по кнопці «Застосувати до папок». Клацніть «ОК».