Як наносити фарбу.

Фарбувати волосся самостійно набагато вигідніше, ніж робити це в салоні. Головне - знати деякі тонкощі, щоб все зробити правильно. А добре фарбоване волосся можуть не тільки надати вам новий образ, але і додати натуральний відтінок. Так що далеко не всі зможуть здогадатися, що ви регулярно фарбуєте волосся, а будуть думати, що це ваш натуральний колір.
Інструкція
1
Перед тим, як почати фарбування волосся, переконайтеся, що ваш одяг захищена від попадання фарби. Змастіть живильним кремом шкіру по лінії росту волосся, щоб оберегти вашу шкіру від фарбування і роздратування.
2
Одягніть рукавички. Не використовуйте інструменти з металевими частинами, якщо фарба взаємодіє з металом, виникають небажані сполуки, які негативно впливають на фарбу і волосся. Для фарбування волосся найкраще підійдуть пластмасові приналежності.
3
Якщо ви складаєте суміш з декількох фарб, то ретельно перемішайте всі компоненти, щоб вийшла однорідна маса. Змішайте фарбу безпосередньо перед фарбуванням, щоб інтенсивність кольору не ослабла.
4
Розділіть волосся на чотири зони двома перпендикулярними проділами, що проходять через маківку. Спочатку нанесіть фарбу на проділи, потім на потиличну зону. У цій зоні процес фарбування відбувається найповільніше.
5
Але можливі відступи від правила, коли ви висвітлювати волосся. В цьому випадку почніть нанесення фарби з тієї частини голови, де потрібне найбільше освітлення, в останню чергу обробіть кромку волосся у лоба і скронь.
6
При фарбуванні сивини нанесіть фарбу на місця з найбільшим відсотком сивини.
7
Якщо ви використовуєте фарбу з інтенсивним червоним кольором, то нанесіть фарбу спочатку на довжину і кінці волосся, відійшовши приблизно на 2см. від коренів, потім нанесіть фарбу на корені.
8
Наносьте фарбу на волосся точно і швидко. Це допоможе зробити інтенсивність кольору по всьому об'єму волосся рівномірною. Вам потрібно вкластися за 10-15 хвилин. Захоплюйте пасма настільки тонкими, щоб фарба була в змозі їх просочити. Пам'ятайте! Фарбою повинен просочитися кожен волосся.
9
Коли ви фарбуєте волосся повторно, уважно наносите фарбу. Ті волосся, які були пофарбовані раніше, не повинні піддаватися дії фарби.
10
Якщо при фарбуванні фарба випадково потрапила в очі, ретельно промийте їх водою.
Стіни нашого будинку створюють затишок і задають основу всього стилю майбутнього інтер'єру. Для того, щоб сформувати декоративне рельєфне покриття, використовується фактурна фарба. Така фарба наноситься на штукатурку, дерево, цегла, гіпсокартон і бетон. Фактурна фарба прекрасно підходить як для внутрішніх, так і для зовнішніх оздоблювальних робіт.
Вам знадобиться
  • Фактурна фарба, грунтовка, валик, кисть, шпатель, акрилова фарба.
Інструкція
1
Зверніть вашу увагу на поверхню, на яку ви збираєтеся наносити фактурну фарбу. Поверхня повинна мати хороше зчеплення з фарбою. Вам не обов'язково потрібно вирівнювати і шпатлевать поверхню. Під фактурну фарбу таких робіт проводити не потрібно. Для підготовки поверхні досить нанести на неї акрилову ґрунтовку. Обов'язково вибирайте ґрунтовку глибокого проникнення. Покрийте підлогу біля стін захисними плівками, щоб фарба не забруднила його в процесі вашої роботи.
2
Прогрейте фарбу якийсь час до кімнатної температури. Перемішайте фактурну фарбу дуже ретельно. Додаткові декоративні ефекти можуть бути досягнуті завдяки додаванню в фактурну фарбу спеціальних наповнювачів, наприклад, деревної тирси або кварцового піску. Після додавання декоративних елементів ще раз добре розмішайте фарбу.
3
Нанесіть фактурну фарбу на поверхню пензлем або шпателем одним шаром. Вирівняйте фарбу за допомогою валика.
4
Застосовуйте структурний валик, валик з довгим ворсом, шпатель, зубчастий шпатель для досягнення декоративного ефекту. За допомогою цих інструментів ви можете створити будь-яку фактуру стіни. Створіть на стінах рельєфний малюнок на ваш смак.
5
Нанесіть на фактурну фарбу будь-яку акрилову фарбу для додання стінам бажаного кольору. Дочекайтеся, коли висохне фактурна фарба, і зручним вам способом - за допомогою валика або кисті - пофарбуйте стіни.
Корисна порада
Завдяки наявності акрилового пов'язує речовини в її складі, фактурна фарба стійка до атмосферних впливів. Фактурна фарба виготовляється тільки з екологічно чистих продуктів і не завдає шкоди вашому здоров'ю і здоров'ю ваших дітей.