Як залучити удачу.

Удача - примхлива і невірна королева. У всі часи люди мріяли задобрити Її Величність, щоб вона назавжди залишилася при них. І для цієї мети винаходилися ритуали, викреслювати пентаграми, вішалися на груди амулети і талісмани. Однак єдиного рецепта залучення удачі так і не було винайдено. Найближче до розгадки таємниці залучення Фортуни підібрати не маги і жерці, а психологи.
Інструкція
1
Будьте оптимістами. Стакан завжди наполовину повний. Постарайтеся повірити в це. Вчіться замінювати негативні переконання позитивними, а в надходить інформації, що постають задачах шукати не труднощі і проблеми, а можливість і нові горизонти.
2
Культивуйте в собі бажання бути переможцем. Приміряйте на себе образ переможця доти, поки він не стане частиною вас. Тут неоціненну послугу вам може надати уяву. Уявіть собі когось, хто для всього світу є безумовним переможцем. «Одягніть» на себе цей образ, намагаючись стати цією людиною. Спробуйте якийсь час думати як він, діяти як він, бачити світ його очима.
3
Не метушитися. Удача не терпить суєти. Потрапивши в складну ситуацію або не знаходячи вирішення якоїсь задачі, розслабтеся, припиніть хаотично метатися. Рішення, швидше за все, прийде саме. Це відбудеться у сні або ви побачите якийсь знак, просто йдучи по вулиці.
4
Обов'язково продумуйте свої цілі. Більшість людей в принципі не уявляють собі, чого хочуть. «Багатство» - поняття надто абстрактне, гроші - не більш ніж інструмент для досягнення чого-небудь. Так у чому саме ви хотіли б мати успіх?
5
Частіше уявляйте собі своє бажання вже реалізованим. Чим точніше і яскравіше ви це робите, тим швидше реалізується задумане. Хочете нову престижну роботу? Що це буде за робота? А де буде розташовуватися? Яким буде колектив? Які перспективи мають з'явитися у вас на новому місці? І так далі.
6
Тримайтеся подалі від невдах. Невдачі заразні. Людина, який підхопив вірус неудачливості, небезпечний для оточуючих. І не тільки своїми нескінченними дестабілізуючими скаргами на життя.
7
І, навпаки, намагайтеся оточувати себе людьми успішними, життєрадісними. Толика їхнього успіху завжди перепадає оточенню.
8
Дійте. Не чекайте, що справи зробляться самі тільки тому, що ви дуже цього хочете і щосили напружуєте уяву, представляючи результат.