Як відкрити розширення swf. Як прочитати файл з розширенням swf.

Swf-файл - це набір скомпільованих спеціальною програмою в один файл, елементів графіки, анімації, звуків і скриптових сценаріїв. Найчастіше цей формат використовується у веб-будівництві і називається одним загальним словом «флеш» (swf - це скорочення від ShockWave Flash). Крім елементів інтернет-сторінок swf-файли часто містять нескладні інтерактивні ігри, які можна запускати як окремі програми.
Інструкція
1
Використовуйте звичайний браузер, якщо потрібно просто запустити на виконання swf-файл, так як більшість з них мають встановлені за замовчуванням плагіни для відтворення флеш-роликів. Якщо ж у вашому інтернет-браузері такий плагін ще не встановлений, то при завантаженні swf-файлу додаток запропонує зробити це і вкаже посилання, по якому вам для цього слід відправитися. Можна завантажити і встановити плагін і в ручному режимі - використовуйте відповідну сторінку на сайті компанії-виробника http://get.adobe.com/ru/flashplayer/.
2
Відкрийте swf-файл в якому-небудь hex-редакторі, якщо вам потрібен доступ до скомпілювати коду цього файлу. Такий шістнадцятковий редактор дозволяє переглядати та змінювати код файлу саме в тому вигляді, в якому він зберігається на носії у вашому комп'ютері. Наприклад, це може бути Cygnus Hex Editor, безкоштовну версію якого можна завантажити з сайту виробника - http://softcircuits.com/cygnus/fe/. Ця програма має дуже простий інтерфейс і не вимагає інсталяції.
3
декомпілюються swf-файл, якщо вам необхідно витягти з нього складові елементи - графіку, скрипти, звуки і т.д. Зробити це можна за допомогою спеціальних програм-декомпілятор, які нескладно знайти в інтернеті. Наприклад, великою популярністю серед додатків цього роду користується Sothink SWF Decompiler. Після установки ця програма інтегрується в браузер і дозволяє витягувати флеш-файли з веб-сторінок і зберігати їх. Збережені swf-файли можна декомпілювати, а потім або зберегти всі складові елементи, або внести зміни і скомпілювати відредагований варіант, або зберегти весь набір у вигляді исходника - файлу з розширенням fla. Исходники згодом можна редагувати звичайним флеш-редактором.