Як перемикати аудіопотоки.

При перегляді іноземних фільмів є можливість вибрати аудіодоріжку, наприклад, ви хочете дивитися кіно з перекладом або мовою оригіналу. Дана опція доступна, якщо доріжки спочатку прикріплені до файлу відео. У різних відеоплеєра перемикання аудіопотоків відбувається за допомогою різних команд.
Вам знадобиться
  • - програма для відтворення відео.
Інструкція
1
Запустіть програму Media Player Classic, відкрийте файл відеозапису. Для цього перетягніть його лівою кнопкою миші у вікно програми або виберіть меню «Файл» - «Відкрити» та виберіть потрібний фільм. Клацніть по кнопці Play, далі у вікні програми викличте контекстне меню і виберіть звукову доріжку в пункті Audio. Проводити перемикання аудиопотока ви можете, не зупиняючи відтворення в будь-якому місці фільму.
2
Виконайте перемикання звукової доріжки в програмі Light Alloy, для цього запустіть програвання фільму, правою кнопкою миші у вікні програми, з контекстного меню виберіть опцію «Звуки» - Перемикання звукової доріжки. У вікні, виберіть потрібний аудиопоток. Для виконання аналогічної дії в програмі VLC Media Player відкрийте потрібний відеофайл, розпочніть відтворення. Далі перейдіть в меню «Аудіо», виберіть команду «Аудіодоріжка». У діалоговому вікні, виділіть потрібну доріжку, клацніть «ОК».
3
Запустіть програму KMPlayer. Дана програма відрізняється від інших відеоплеєрів набором вбудованих кодеків, повною безпекою, а також зручним функціоналом і управлінням. Щоб поміняти звукову доріжку, запустіть відтворення відеозапису, натисніть комбінацію клавіш Ctrl + X, відбудеться зміна аудиопотока. Також ви можете натиснути правою кнопкою миші у вікні програми і з меню вибрати потрібну доріжку.
4
Запустіть Winamp, перетягніть в його вікно відеофайл або виконайте команду «Файл» - «Відкрити». Далі клацніть правою кнопкою миші на програмі, виберіть опцію «Відео». У вікні відеозапису клацніть правою кнопкою миші, виберіть опцію Audio Track, виберіть необхідну звукову доріжку.
5
Якщо ви використовуєте програму Bsplayer, відкрийте потрібний відеофайл, правою кнопкою миші у вікні програми виберіть «Аудіо» - « аудіопотоки » і виберіть потрібну доріжку для відтворення.
Зверніть увагу
Стандартний відеоплеєр Windows Media Player не підтримує перемикання звукових доріжок.