Як пересадити гіацинт. Як пересадити квітучий гіацинт.

Існує величезна кількість сортів і видів гіацинтів , вони розрізняються за формою, розміром і забарвленням. Цей красивий квітка, який тішить погляд своєю незвичайною забарвленням і пишністю кольорів, можна вирощувати не тільки в домашніх умовах, але і на дачній ділянці. З часом гіацинту стає тісно в горщику, і його необхідно пересаджувати, але далеко не кожен любитель кімнатних рослин знає, як правильно це робити.
Інструкція
1
Якщо ви вирощуєте гіацинт в домашніх умовах, тоді йому необхідно створити такі умови, які будуть максимально наближені до садовим умовам. Утримуєте гіацинт в зимовий період в прохолодному місці з помірним зволоженням, влітку залиште рослина в спокої, ну і звичайно створіть природні переходи між сезонами.
2
гіацинти необхідно надати найсвітліше місце в квартирі, поставте горщик з квіткою на підвіконня або скористайтеся лампами денного світла. Навесні і в зимовий період забезпечте гіацинт регулярним поливом, вода при цьому повинна бути відстояна. Між поливами земля повинна встигати підсохнути, ні в якому разі не переливайте. У літні місяці, коли гіацинт знаходиться в повному спокої, обмежте його в поливі. Раз в два тижні вносите комплексне добриво, призначене для кімнатних рослин.
3
Після того як вся наземна частина повністю зів'яне, варто припинити поливи. Залиште цибулину в горщику на весь літній сезон. Сухий спокій вкрай необхідний для формування квітів. З приходом осені (вересень-жовтень) акуратно дістаньте гіацинт з грунту разом з цибулиною. Якщо на ній утворилися дочірні цибулини, які легко відділяються, тоді обережно їх відокремте і розсадите в різні горщики.
4
Тепер потрібно підібрати горщик для гіацинта, який повинен бути достатньо глибоким і на 5 сантиметрів більше діаметра цибулини. Змішайте дві частини листової грунту з однією частиною піску, в якому повинно бути внесений деревне вугілля та суперфосфат. У приготовлену грунт висадіть цибулину гіацинта таким чином, щоб її верхівка перебувала на 1-1,5 сантиметра вище рівня субстрату.
5
Після того, як ви посадили цибулину в новий горщик, полийте її відстояною водою, створивши тим самим помірну вологість. Помістіть горщик з рослиною в холодильник, температура в ньому повинна складати +5 градусів. Відразу ж після того, як на ньому з'являться кілька зелених листків, довжиною 2-3 сантиметри, перемістіть горщик в світле, але прохолодне місце. Змішайте 2 грами кальцієвої селітри на один літр води і полийте грунт даними розчином.
6
Предпочтительная температура до періоду висунення квітконосу повинна складати +9 градусів. Після чого гіацинт готовий до більш помірним умовам, але не вище +15 градусів. При початку цвітіння першого бутона, підгодуйте цибулину фосфорно-калійним розчином. Саме такий режим харчування допоможе накопичити цибулині велику масу і як слід підготуватися до періоду спокою і формуванню квітів на наступний рік.