Як пити пергу.

Перга - це натуральний продукт, який готується бджолами з квіткового пилку (обніжжя) і меду. Бджоли, приносячи обніжжя в вулики, закладають її в стільники, утрамбовуючи і додаючи свої ферменти спеціальних залоз, потім запечатують. Там відбувається молочнокисле бродіння, яке надає перзі запах свіжоспеченого сільського хліба. На відміну від пилку, перга містить велику кількість молочної кислоти і вітамінів, будучи більш цінним продуктом.
Вам знадобиться
  • - перга;
  • - мед.
Інструкція
1
Для лікування дисбактеріозу, панкреатиту приймайте по 1 столовій ложці перги один раз вранці натщесерце протягом 45 днів.
2
При гастриті, ентериті, коліті, хронічних запорах або діареї приймайте по 1/3 чайної ложки перги 3 рази на день протягом 45 днів.
3
Лікування виразки дванадцятипалої кишки і шлунка проводите прийомом 2/3 частини чайної ложки, розчиненої в теплій воді, причому при підвищеній кислотності - за 90 хвилин до їди, при зниженій кислотності - безпосередньо перед їжею (можна змішати з медом у пропорції 2: 1, приймати по чайній ложці три рази на день).
4
Для лікування гіпертонії приймайте? чайної ложки перги натщесерце тричі на день протягом 21 дня.
5
При гіпотонії пергу приймайте по? чайної ложки тричі на день після їди (через 60-90 хвилин) протягом 21 дня.
6
Для лікування атеросклерозу судин головного мозку, зниження згортання крові, поліпшення кровообігу і ліпідного обміну приймайте по чайній ложці тричі на день до прийому їжі протягом 35-45 днів.
7
При гепатиті пергу змішайте з медом у пропорції 1: 1 і приймайте по 1 чайній ложці тричі на день через 1:00 після прийому їжі. Курс лікування - 90 днів, потім перерва - 30 днів і продовження лікування протягом одного-двох років.
8
Для профілактики пародонтозу, лікування стоматиту прожевивайте пергу по 1 чайній ложці тричі на день.
9
При міокардіодистрофії приймайте пергу по 5 граммjd тричі на день після прийому їжі протягом 30-40 днів, потім зробіть 10-ти денну перерву і повторіть курс лікування.
10
Приймайте пергу при голодуванні, і амінокислоти, вітаміни і мікроелементи, що містяться в перзі, запобіжать процес «з'їдання» організмом самого себе, не заважаючи скороченню жиру в організмі.
Зверніть увагу
Перга надзвичайно насичена вітамінами, особливо групи В, А, Е, тому значна передозування здатна привести до вітамінного дисбалансу. Крім того, перга, будучи могутнім анаболиком, не рекомендується при захворюваннях зобу і фіброміомі матки. Перга, як і інші продукти бджільництва, здатна викликати алергію.
Корисна порада
Прийом перги особливо корисний людям з ослабленим або виснаженим організмом. Відзначається хороша сполучуваність лікування пергою з прийомом лікарських трав.Очень корисна в післяопераційний період, оскільки сприяє зростанню і регенерації пошкоджених тканин, володіючи при цьому антимікробну дію.