Як підключити друге ядро.

Іноді для запуску тієї або іншої програм потрібно відключення одного або декількох ядер процесора. Також це використовується і в цілях перевірки стабільності роботи інших. Проблема в тому, що якщо у вас встановлена Windows XP, то повернути параметр назад може не вийти.
Вам знадобиться
  • - диск з операційною системою Windows Seven;
  • - навички впевненого користувача ПК.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що другій ядро процесора у вас відключено. Для цього запустіть диспетчер задач Windows за допомогою одночасного натискання клавіш Alt + Ctrl + Delete і у вікні, перейдіть на вкладку швидкодії комп'ютера. Якщо верхній графік поділений навпіл або на частини, відповідні кількості ядер у вашому процесорі, значить нічого не було відключено.
2
Якщо ви відключали ядро процесора за допомогою спеціально встановленої сторонньої програми, спробуйте використовувати її для включення. При цьому пам'ятайте, що якщо у вас встановлена операційна Windows XP, включити другій ядро з її допомогою назад практично неможливо.
3
Переінсталюйте операційну систему на Windows Seven. Для цього збережіть всі дані користувача, логіни, паролі, документи на знімний носій або на інший жорсткий диск. Запустіть комп'ютер з приводу, попередньо вставивши в нього диск з OS Windows Seven. Натисніть Esc, виставите дисковод в якості пріоритетного пристрої завантаження.
4
Виконайте інсталяцію, слідуючи вказівкам пункту меню установки. Ви можете як встановити систему натомість Windows XP або Vista, так і інсталювати її у вигляді додаткової операційної системи в ваш комп'ютер. При виборі другого варіанту не обов'язково форматувати ваш локальний диск. При цьому всі ваші користувальницькі файли збережуться.
5
Після установки Windows Seven налаштування повинні були помінятися на стандартні, на всякий випадок перевірте це в Біосе. Для цього при завантаженні операційної системи натисніть клавішу Delete і зайдіть у розділ CPU, використовуючи клавіші зі стрілками. Знайдіть параметр, що відповідає за роботу ядер процесора і, якщо якісь були відключені, включіть їх. Також це можна подивитися відкривши диспетчер пристроїв комп'ютера.
Зверніть увагу
Будьте уважні, встановлюючи програми, що впливають на роботу комп'ютера.