Як підключити проектор до телевізора.

Сучасні проектори використовуються для виведення зображення на спеціальні поверхні. Зазвичай даний метод застосовують для збільшення розміру зображення, що дуже при показі презентацій у великих приміщеннях.
Вам знадобиться
  • - кабель передачі відеосигналу.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно підключити проектор до телевізору, то вам потрібно пристрій з певними функціями. В даному випадку мається на увазі проектор, здатний передавати відеосигнал. Природно, якщо ви використовуєте проектор, який не здатний зчитувати інформацію з жорстких дисків або інших носіїв, то спочатку підключіть його до комп'ютера.
2
У вас повинна вийти наступна схема: комп'ютер -> проектор -> телевізор. Виберіть роз'єм відеокарти, через який ви будете підключати проектор до системного блоку. Краще використовувати цифровий канал, наприклад HDMI або DVI-D. Природно, в проекторі повинен бути присутнім відповідний порт. Якщо такого немає, то використовуйте канал VGA. Придбайте відповідний кабель і підключіть з його допомогою відеокарту комп'ютера до проектора.
3
Тепер виберіть роз'єм, через який ви будете здійснювати з'єднання телевізора з проектором. Сучасні телевізори володіють каналами VGA і HDMI. Рідше можна зустріти відеовхід DVI. Придбайте потрібний кабель і з'єднайте з його допомогою потрібні пристрої. Увімкніть телевізор і вкажіть основний канал прийому сигналу.
4
Налаштуйте параметри синхронної роботи комп'ютера, проектора і телевізора. Відкрийте меню настройки екрану. Натисніть кнопку «Знайти» і дочекайтеся визначення другого пристрою. Виберіть обладнання (монітор комп'ютера або проектор), екран якого буде основним. Активуйте відповідну функцію.
5
Вкажіть параметр синхронної роботи монітора з проектором. Враховуючи той факт, що до останнього пристрою підключений телевізор, краще використовувати функцію "Розширити екран». Активуйте її та натисніть кнопку «Зберегти зміни». Тепер на екран телевізора і полотно проектора буде виводитися ідентичне зображення, відмінне від того, що передається на монітор комп'ютера.