Як створити гостьове підключення.

Створення гостьового підключення служить в основному цілям перевірки роботи модему або звернення до сервісу технічної підтримки провайдера. В цілому ж процес створення такого підключення мало чим відрізняється від додавання звичайного.
Вам знадобиться
  • - навички впевненого користувача ПК;
  • - модем;
  • - наявність підключення до інтернету.
Інструкція
1
Відкрийте панель управління і виберіть розділ «Мережеві підключення». Якщо ви хочете вийти в мережу за допомогою звичайного Dial-Up модему, переконайтеся в тому, що він з'єднаний проводом з телефонною розеткою. Виберіть пункт додавання нового підключення.
2
У відкритому майстрі створення підключень виберіть найперший пункт. Натисніть кнопку «Далі». Далі виберіть другу позицію налаштувань підключення вручну. Виберіть в обладнанні звичайний модем і продовжите процес створення підключення.
3
Введіть ім'я постачальника послуг або будь-яке інше найменування для ярлика підключення. Введіть у наступному етапі налаштування номер, який ваш модем буде набирати для доступу до гостьового з'єднанню. Дізнатися його ви можете на офіційному сайті провайдера, а також звернувшись в спеціальну службу підтримки абонентів. Також зверніть увагу на те, який логін і пароль слід вказувати для доступу до послуг через гостьове підключення , зазвичай використовуються test, guest і т.д.
4
Введіть ім'я користувача та пароль у відповідні рядки майстра налаштування. Найчастіше для гостьового підключення ці пункти збігаються. Якщо потрібно, додайте ярлик на робочий стіл і завершите процес створення гостьового підключення.
5
Якщо вам потрібно скористатися гостьовим доступом при наявності виділеної лінії, виберіть у майстра настройки ваш тип модему та підключення, ці пункти повинні бути прописані в договорі на надання провайдером послуг. Виконайте створення гостьового підключення, вбийте тестові логін і пароль у відповідні рядки.
6
Деякі провайдери надають гостьовий доступ без їх введення, в цьому випадку просто залиште поля порожніми. Дізнатися логін і пароль ви можете на офіційному сайті, або зв'язавшись зі службою технічної підтримки.
Зверніть увагу
Найчастіше гостьові підключення не гарантовано завантаження інформації на максимально можливій швидкості, тому не всі з них підходять для перевірки швидкості модему.