Як приготувати вдома кисляк. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Кисломолочні продукти є основою безлічі блюд, тому поліно ознайомитися з особливістю їх виготовлення в домашніх умовах. Кисляк - це дієтичний кисломолочний продукт, вироблений з молока. Рецептів приготування кисляку в домашніх умовах існує безліч, ось деякі з них.
Інструкція
1
Налийте в емальовану ємність молоко, киньте туди шматок хліба (принципового значення не має, пшеничний це буде хліб чи житній) і поставте заготовку в темне і тепле місце. Через кілька годин молоко згорнеться і кисляк буде готова.1 літр молока закип'ятіть, після чого при кімнатній температурі остудіть його до 30 градусів, додайте до нього 0,5 літра сметани, все ретельно перемішайте і накрийте кришкою. Поставте ємність в теплу воду на 6-8 годин. Воду періодично варто міняти, коли вона охолоне. Злийте кисляк в скляну або глиняну тару і остудіть до 10 градусів.
2
Молоко налийте в емальований посуд і поставте в тепле місце. Накривати кришкою немає необхідності, замість неї краще накрити посуд марлею. Час від часу молоко необхідно збовтувати для прискорення процесу. Чим свіже та жирніше молоко, тим довше воно закисає. В середньому, знадобляться добу, щоб простокваша була готова.
3
Літр молока закип'ятіть, потім трохи охолодіть. Тепле молоко налийте в банку і додайте 2 столові ложки кефіру, все це гарненько перемішайте і прикрийте кришкою так, щоб простокваша «дихала». Поставте банку спочатку в тепле місце приблизно на 8 годин, а потім приберіть в холодильник.
4
Літр молока закип'ятіть, потім остудіть до 30-35 градусів, після цього влийте туди 2-3 чайні ложки готової кисляку, все гарненько перемішайте і розлийте по банках. Баночки прикрийте кришками або марлею і поставте приблизно на 20 годин в тепле місце.
5
5 літрів молока прокип'ятіть, потім остудіть. Необхідно, щоб воно було теплим. Додайте до молока стакан йогурту. Каструлю закрийте кришкою і укутайте в ковдру, витримайте в теплі протягом 8 годин. Після цього приберіть в холодильник.
Зверніть увагу
Простоквашу слід готувати в емальованому посуді.