Як написати резюме школяру.

Резюме входить до складу портфоліо учня. Воно сприяє більш правильному вибору напряму профільного навчання в старших класах і допомагає визначити сферу діяльності учня в подальшому. Як же правильно скласти резюме для школяра?
Інструкція
1
Вкажіть особисті дані учня на початку резюме, тобто прізвище, ім'я, по батькові учня, дату його народження, місце народження та домашня адреса.
2
Додайте контактні дані учня: номера домашнього і стільникового телефонів, адреса електронної пошти (якщо є).
3
Внесіть інформацію про батьків учня: вкажіть їх прізвище, ім'я, по батькові, дати народження, освіта, рід занять. Відзначте, скільки всього дітей до 18 років виховується в сім'ї.
4
Повідомте інформацію про місце навчання учня. Вкажіть повну адресу школи, в якій навчається школяр, додайте клас, напишіть його тип (загальноосвітній, профільний, корекційний і т.п.).
5
Напишіть про місце або декількох місцях отримання школярем загальної освіти. Якщо учень навчався в декількох школах, найкраще оформити їх список таблицею. У першому стовпці вказуються роки навчання в школі, включаючи і те освітній заклад, який він відвідує зараз. У другому стовпці вкажіть номер школи та її повна поштова та електронна адреси, клас.
6
Додайте інформацію про додаткову освіту (семінари, курси і т.д.), про проходження будь-яких навчальних практик в рамках освітньої програми і т.п. Складіть список нагород, які виграв учень, із зазначенням заходів і датою їх проведення.
7
Напишіть про додаткові навичках, якими володіє учень. Тут можна вказати рівень володіння комп'ютером, якість знання мов і т.д. Повідомте про захоплення, інтереси, хобі та про предмети, які найбільш подобаються учню.
8
Оформіть резюме в єдиному обраному стилі. Використовуйте для його написання комп'ютер з програмою Word. Виберіть тип шрифту Times New Roman, розмір - 14 пт Підзаголовок кожного нового пункту виділяйте напівжирним зображенням, можливе використання курсиву.