Як об'єднати ящики. gmail об'єднати декілька поштових скриньок.

Часто трапляється саме так, що користувачі інтернету спочатку пробують «на смак» один поштовий сервіс, потім другий, третій і т.д. У підсумку ви можете отримати декілька поштових скриньок, перевірка пошти яких може зайняти чимало часу. Для скорочення витраченого часу можна справити об'єднання всіх акаунтів в один.
Вам знадобиться
  • Аккаунт в поштовому сервсісе Gmail.
Інструкція
1
Увійдіть в свій аккаунт, для цього перейдіть за наступним посиланням http://gmail.com і введіть логін і пароль.
2
Натисніть на значок шестерні в правому верхньому куті «Акаунти і імпорт». Потім перейдіть до блоку «Відправляти листи як» і натисніть на посилання «Додати інший свою адресу електронної пошти».
3
У новому сплив вікні введіть ім'я та прізвище, на які зареєстрований додається e-mail, а також адресу електронної скриньки. Натисніть на кнопку «Наступний етап».
4
Далі на екрані з'явиться запит про те, яким чином виробляти відправку листів при використанні цієї адреси - за допомогою сервісу Gmail або інтерфейсу пошти від QIP. Бажано вказати Gmail, менше налаштувань, отже, менше часу буде витрачено. Натисніть на кнопку «Наступна дія».
5
У наступному вікні вас повідомляють, що після натискання кнопки «Відправити підтвердження» вам буде необхідно перевірити вказаний e-mail, щоб Gmail був упевнений в дійсності існування електронної адреси. Натисніть кнопку і в новій вкладці відкрийте свою поштову скриньку.
6
Перегляньте непрочитані вами листи і відкрийте лист із заголовком «Gmail Підтвердження». Натисніть посилання, щоб підтвердити існування цього електронного адреси, або скопіюйте код.
7
Якщо ви скопіювали код, вставте його в порожньому полі вікна «Додати ще один ...» і натисніть кнопку «Перевірка». Після деякого часу це вікно автоматично закриється і в списку «Відправляти листи як» з'явиться новий e-mail.
8
Тепер аналогічно описаному необхідно додати нову адресу в блок «Збір пошти з інших аккаунтів». Для цього натисніть посилання «Додайте свій поштовий акаунт POP3».
9
У новому сплив вікні введіть адресу електронної скриньки. Натисніть на кнопку «Наступна дія». В наступному вікні необхідно ввести пароль і активувати опції «Завжди використовувати безпечне з'єднання» і «Присвоїти ярлик вхідні листи». Потім натиснути кнопку «Додати аккаунт». Після деякого часу це вікно автоматично закриється і в списку «Збір пошти з інших аккаунтів» з'явиться новий e-mail.