Як зняти нарощені волосся.

Нарощування волосся вже давно увійшло в моду. Це дійсно виглядає досить красиво і ефектно, але іноді виникають такі ситуації, коли нарощене волосся необхідно зняти. В салоні така послуга коштуватиме досить дорого, тому можна спробувати зняти волосся і вдома.
Інструкція
1
Купіть в аптеці або в спеціалізованому магазині (наприклад, в перукарському магазині, які зазвичай є у великих торгових центрах) гель для зняття нарощеного волосся. З його допомогою кератинові капсули можна зняти легко і без особливих втрат. Вибирайте засіб строго для свого типу волосся, щоб їм в результаті не нашкодити. Не купуйте найдешевше засіб, воно може зіпсувати вам волоси.Намажьте гель на волосся і втирайте його кілька секунд. Потім нанесіть на волосся будь-яку поживну маску, залиште її хвилин на двадцать.Залезьте в гарячу ванну і полежіть у ній деякий час. Незабаром кератинові капсули почнуть розм'якати, тоді просто зніміть їх з волосся. Ця процедура обійдеться вам куди дешевше і принесе куди менше шкоди, ніж аналогічна процедура в салоні.
2
Роздобудьте де-небудь або придбайте спеціальні щипці для зняття нарощених волос.Нанесіте на волосся оливкова або реп'яхову масло.После цього зверху нанесіть маску для сухого волосся (ви можете замінити її дуже жирною сметаною, якщо під рукою немає маски). Через деякий час візьміть щипці для зняття нарощеного волосся і акуратно зніміть з їх допомогою волосся.
3
Для цього способу вам теж будуть потрібні спеціальні щипці. Крім цього придбайте спеціальний розчинник кератину. Полийте їм капсулу з наращенной прядью.Раздробіте размягчнним капсулу за допомогою щипців. Пасмо легко спаде.
Корисна порада
Після застосування будь-якого з описаних способів обов'язково сходіть до фахівця. Нехай він перевірить, наскільки сильно пошкоджені ваше волосся і підбере необхідні відновлюють і живильні маски відповідно до своїх спостереженнями.