Що таке відеокарта.

Відеокарта або графічна плата - це пристрій, призначений для перетворення інформації, що надходить з жорсткого диска комп'ютера, в візуальні ефекти на екрані монітора.
Інструкція
1
Існує два основних типи відеокарт: дискретна плата і інтегрований чіп. Перший тип встановлюється в спеціальний слот, розташований на материнській платі комп'ютера. Найбільш популярними є відеоадаптери з роз'ємами PCI, AGP і PCI-Express. Варто відзначити, що материнські плати з портом AGP вже зняли з серійного виробництва.
2
Інтегровані відеоадаптери являють собою окремий чіп, розміщений на материнській платі. Іноді його функції виконує одна з частин серверного моста системної плати.
3
Сучасні дискретні відеокарти здатні не тільки передавати потрібну інформацію, а й самостійно її обробляти. Це дуже важлива функція, тому що вона дозволяє в значній мірі знизити навантаження на центральний процесор. Дуже примітний той факт, що графічний процесор відеокарти може бути використаний і для виконання інших функцій.
4
Основними виробниками відеокарти є компанії Intel, nVidia і AMD. Сучасні відеокарти оснащені декількома портами, передавальними сигнал. Зазвичай використовується поєднання аналогового каналу (D-Sub або S-Video) і цифрового (DVI або HDMI). Наявність різних типів каналів дозволяє використовувати одну відеокарту для виведення зображення одночасно на два монітори різного типу. Сучасні моделі відеокарт можуть бути оснащені відразу шістьма відевиходамі.
5
До основних характеристик відеокарт можна віднести наступні параметри: - Ширина шини пам'яті. Дуже важлива характеристика, що впливає на продуктивність відеоадаптера.- Обсяг відеопам'яті. Інтегровані відеокарти використовують оперативну пам'ять комп'ютера, оскільки не мають власної відеопамяті.- Частоти пам'яті і ядра. Прямо впливає на продуктивність відеокарти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=H_J-vzoDvHQ