Як перевірити котушку запалювання тестером. показати Як перевірити котушку відео.

Більшість сучасних автомобілів російського та іноземного виробництва мають безконтактні системи запалювання . Перевірка даної системи не представляє великих складнощів і може проводитися за допомогою звичайного тестера.
Вам знадобиться
  • Вольтметр.
Інструкція
1
Перед виконанням даної перевірки переконайтеся в тому, що іскра на центральному проводі котушки дійсно відсутня. Після цього від'єднайте роз'єм, який підключений до комутатора. Підключіть вимірювальний прилад до 1 і 2 клем колодки, потім вставте ключ і включіть запалення. Уважно подивіться на показання вольтметра: він повинен показувати величину, яка дорівнює напрузі на акумуляторної батареї.
2
Якщо значення не відповідає тому, що ви очікували побачити, то перевірте цілісність проводу, який підходить до котушки від вимикача запалювання . При необхідності проведіть заміну пошкоджених елементів. Після цього підключіться до 2 і 4 роз'єму на колодці. Знову включіть запалення і дивіться на шкалу приладу. Напруга, яка показує тестер, повинна відповідати напрузі акумулятора.
3
В іншому випадку відключіть дроти від акумулятора, від'єднайте роз'єм комутатора і виміряйте опір між «плюсом» батареї і 4 висновком комутатора, а також між «мінусом» і клемою 3. Складіть отримані дані, в результаті чого ви повинні будете отримати значення опору, рівне 0,2 Ом. Пам'ятайте, що дані виміри необхідно проводити при включеному запалюванні.
4
Після цього перемкніте між собою роз'єми, які підключаються до датчика Холла і комутатора. Приєднайте вольтметр до 3 і 5 висновків комутатора. Тут показання приладу повинні бути на 1-4 Вольт менше, ніж рівень напруги на акумуляторі.
5
Огляньте котушку і переконайтеся в тому, що пробка у верхній частині знаходиться на своєму місці. Після цього заміряйте опір первинної обмотки, яке повинне знаходитися в межах від 0,6 до 0,9 Ом. Аналогічну процедуру повторіть з вторинної ланцюгом. Тут значення опору коливаються від 6 до 9 кОм.
У цій статті ми розповімо, як перевірити котушку запалювання автомобіля на працездатність. Для діагностики даного виду неполадок існує кілька різних способів діагностики подібної несправності.

Перед тим як приступити безпосередньо до перевірки працездатності котушки запалювання упевніться в надійності кріплень, підвідних харчування. Перевірте, нормально, чи тримаються клеми, чи приходить низька напруга на первинну обмотку (низьковольтну обмотку) котушки запалювання. У разі відсутності останнього, причина може бути в перегорянні запобіжника, пошкодженні проводу або його ізоляції. У тому випадку, коли пошкоджена ізоляція, провід просто може стосуватися оголених струмоведучих частин до корпусу і замикати подається в нього напруги. Що робити далі, якщо в ході перевірки встановлено, що до котушки запалювання приходить необхідний імпульс напруги. Алгоритм перевірки працездатності полягає в наступних діях. Витягнути високовольтний провід котушки запалювання з розподільника запалювання. Його треба тримати ізольованими плоскогубцями на відстані приблизно п'ять-десять міліметрів від корпусу (маси). Попросити напарника спробувати завести автомобіль. Якщо котушка запалювання справна, то ви отримаєте в зазорі між високовольтним проводом і корпусом потужну електричну іскру синього кольору. У разі відсутності іскри необхідно перевірити, чи надходить на котушку напругу. Якщо харчування на котушку запалювання надходить, то необхідно за допомогою омметра (тестера) перевірити цілісність обмоток котушки запалювання. Омметром можна перевірити (продзвонити) обмотки на опір. У разі якщо в котушці обмотки перегоріли, то їх опір буде нескінченним. Коли клеми «звонятся» існує можливість межвиткового замикання обмоток, для цього варто звірити значення показань омметра з табличними значеннями опору обмоток. У разі відмінності - котушка запалювання несправна. Даний спосіб перевірити котушку запалювання на працездатність підходить практично для всіх моделей автомобілів, обладнаних карбюраторним або інжекторним двигуном внутрішнього згоряння. Значення омічного опору обмоток котушки можна знайти в технічній літературі по конкретної моделі автотранспорту.