Як поставити противотуманки на ВАЗ 2110. Як підключити ВТФ не залежно від габаритних вогнів ваз 2110.

Протитуманні фари є корисним атрибутом будь-якого автомобіля при русі в поганих погодних умовах. На ВАЗ-2110 дані фари заводом-виробником передбачені тільки в комплектації «Люкс», тому їх установка повністю лягає на плечі власника авто.
Інструкція
1
Вирішіть, де будете встановлювати протитуманні фари. Кращим варіантом буде низ бампера, де є отвори, в які вони ідеально встануть. Після цього виберіть безпосередньо самі противотуманки, які для даної моделі автомобіля бувають двох типів: з рифленими і прозорими стеклами. Останні світять плямами, тому їх вибирати небажано. Рифлені ж відмінно розсіюють світло по всій поверхні дорожнього полотна.
2
Також купите рамки для протитуманних фар, реле, комплект проводів і кнопку включення. Після цього заведіть дроти з-під приладової панелі в підкапотний простір. Для цього вам доведеться розібрати частину панелі і знайти місце для установки кнопки. Підключіть дроти до роз'ємів на фарах і ретельно заізоліруйте їх за допомогою ізоляційної стрічки.
3
Встановіть фари в рамки і ретельно закріпіть на нижній частині бампера. Підключіть провід, який йде від габаритних вогнів до реле на 85 роз'єм, до клеми 86 підведіть «мінус» від акумуляторної батареї, до 87 - «плюс», а від 30 виводу живити монтажний блок. З блоку виведіть дроти до протитуманним фарам. При такому підключенні даний тип фар буде працювати при включенні габаритних вогнів.
4
Якщо хочете зробити, щоб фари включалися за допомогою кнопки, то встановіть її в розрив живильного проводу. Після закінчення робіт обов'язково відрегулюйте фари. Якщо є можливість, то випробуйте їх в умовах поганої видимості, наприклад, в дощ або сніг.