Як створити свою лінію одягу.

Створити власну колекцію одягу деколи мріють і завзяті модниці, яким вічно «нічого надіти», і вільні художники, бажаючі показати світу свої ідеї. Перш ніж зануритися в суворі будні дизайнерського бізнесу, перевірте свої сили - чи дійсно ви готові змагатися з гігантами фешн-індустрії?
Інструкція
1
Пройдіть курс короткої історії моди. У цьому вам допоможуть не тільки старі номери журналу Vouge, а й підручники з історії мистецтв. Щоб придумати щось своє, потрібно спиратися на досвід попередників, інакше ви приречете себе на винахід велосипеда.
2
Візьміть уроки малювання, особливо, якщо ви звикли робити ескіз сукні, просто копіюючи його з журналу «Бурда». Нехай ваші власні ескізи будуть виконані філігранно, щоб чудову ідею не зіпсувало недбале втілення. Будьте готові показати свої малюнки експертам, виконуйте їх з усім ретельністю.
3
Шукайте ідеї всюди. Відвідуйте не тільки модні покази, але й виставки, вернісажі, театри. Уважайте, як одягнені люди навколо. Серйозний творчий поштовх може дати відвідування музеїв, і навіть блошиних ринків, де повним-повнісінько старих речей.
4
Не бійтеся запозичень. Сподобалася бабусина кофточка - шедевр радянської легкої промисловості сорокарічної давності? Створіть на її основі свій варіант, який з радістю будуть носити сучасні модниці. Сусідка зв'язала різнобарвну зимову шапочку, на яку озираються перехожі? Використовуйте цей фасон, коли вирішите одягнути підлітків.
5
Намагайтеся бути в курсі всіх останніх тенденцій, але не слідуйте їм сліпо. Колекція, яку ви створите, грунтуючись на фото зі свіжого номера модного журналу, можливо, буде виглядати дуже мило. Але для прориву в модній індустрії мало бути старанним учнем, потрібно нести в світ свою індивідуальність.
6
Шийте одяг для себе і своїх близьких, тоді ваші ідеї точно не пропадуть дарма, і ви знайдете упевненість, яка потрібна, щоб просуватися вперед. Дізнавайтеся у експертів, а також у звичайних людей, що вони думають про ваші сукнях, брюках і спідничках, враховуйте їхні зауваження.
7
Вірте в себе! У світі моди править жорстка конкуренція, але талант завжди проб'є собі дорогу. Беріть участь в конкурсах молодих дизайнерів, влаштовуйте імпровізовані покази, нехай світ дізнається про вас, і успіх не змусить довго чекати.