Як купити бігові лижі. Де купити бігові лижі.

Бігові лижі - це шлях до здоров'я і відмінній фізичній формі. До вибору та купівлі нових лиж варто поставитися з великою увагою, адже лижі повинні ідеально підходити вам, відповідати всім вашим потребам. Правильно підібрані лижі - запорука вашого задоволення від катання.
Інструкція
1
З'ясуйте, які саме лижі потрібні вам. Залежно від рівня вашої майстерності та цілей катання виберіть лижі з наступних категорій: - елітні гоночні лижі ; - Тренувальні гоночні або лижі для початківців; - Прогулянкові лижі ; - Дитячі лижі або лижі для юніорів; - лижі , призначені для катання без лижні по цілині (із серії Backcountry для лижного туризму).
2
Виберіть, яким стилем ви збираєтеся кататися. Залежно від предпочитаемого стилю вибирайте лижі для класичного ходу, для ковзанярського ходу або універсальні лижі .
3
Виміряйте необхідну довжину лиж. При виборі класичних лиж встаньте і підніміть вгору пряму руку. Зігніть пальці руки. Виміряйте відстань від зігнутих пальців до підлоги. Це і буде підходяща вашому зростанню довжина лиж для класичного стилю. Якщо ви плануєте купувати «коньковие» лижі - від довжини класики відніміть 10-15 см.
4
Виберіть матеріал, з якого виготовлені лижі . Враховуйте, що дерево дешево, але за такими лижами важче доглядати - їх потрібно просмалівают, вони вимагають більш частого змазування спеціальними мазями. Пластик більш довговічний, він легше, не намокає від зіткнення зі снігом.
5
Визначтеся в жорсткістю лиж. Вважається, що для звичайного аматорського катання підходять лижі малої і середньої жорсткості. Орієнтуйтеся також на свою вагу - чим більше ваша вага, тим жорсткіші лижі слід вибирати.
Зверніть увагу
Не варто купувати занадто жорсткі лижі, особливо це стосується дитячих лиж, на них важко кататися, вони будуть прослизати при толчке.Не рекомендується купувати дитячі лижі «на виріст» - надто довгими лижами важко керувати. Це зіпсує дитині всяке задоволення від катанія.У занадто коротких лиж поганий накат і при класичному катанні на таких лижах не вийде добитися хорошої швидкості ходу.
Корисна порада
При покупці дерев'яних лиж зверніть увагу, щоб на їх поверхні не було сучков.Лижі зі збільшеною шириною забезпечать кращу стійкість, а наявність звуження в області кріплень (так зване «пріталіваніе») полегшує проходження поворотов.Любітельскіе лижі коштують дешевше, ніж лижі для профі за рахунок того, що для їх виготовлення використовуються менш дорогі матеріали. Але за своєю формою вони нічим не відрізняються від професійних.