Як підключити до інтернету бездротової модем.

Подорож по інтернету - це можливість спілкуватися з друзями, відправляти важливі документи прямо з комп'ютера. Уявіть собі, що все це можна реалізувати, перебуваючи в затишному кріслі, розташувавшись на кухні, або в будь-якому громадському закладі.
Інструкція
1
Підключення інтернету від звичайного модему залежить від наявності телефонної лінії та відповідної послуги у постачальника зв'язку. Встановіть і налаштуйте бездротову мережу, для цього вам буде потрібно бездротової модем. Самий найпростіший спосіб підключення - це 3G пристрої. Як правило, вони забезпечені вбудованою флеш пам'яттю і необхідними драйверами. Використовуйте це пристосування для підключення ПК або ноутбука до інтернету .
2
Для початку модем потрібно задіяти. Придбайте SIM-карту оператора з підключеною послугою 3G інтернет. Як правило, встановлення та налаштування обладнання не становить особливих складнощів. На вбудованої в модем флеш карті зберігаються потрібні драйвера. Просто вставте пристрій в USB порт, програмне забезпечення встановиться автоматично. Кожен оператор постачає модеми власною програмою, але зазвичай вона зрозуміла і зручна у використанні.
3
Спершу ознайомтеся з вмістом вікна ПО. При відкритті іконки програми ви побачите кілька основних вкладок - підключення, статистика, контакти. Ви можете спостерігати швидкість підключення, тариф, а так же поточну статистику рахунки на SIM-карті.
4
Майте на увазі, в умовах слабкого покриття зони 3G вам можуть знадобитися додаткові пристрої. Проконсультуйтеся з фахівцями про можливості збільшення чутливості 3G модему. Забезпечте якісний зв'язок і швидкість інтернету за допомогою антени для 3G модему, а також спеціального ПО.
5
Пам'ятайте, що бездротовий модем забезпечить тільки близьку до широкосмугового інтернету швидкість, але є варіанти. Розгляньте можливість використання в якості бездротового модему стільниковий телефон. Функцій у сучасних мобільників безліч, у деяких є вбудовані модеми. Почитайте керівництво користувача - дану інформацію ви знайдете в інструкції.
6
Підключіть телефон до ПК або ноутбука за допомогою USB кабелю або виберіть інший відповідний спосіб. Встановіть відповідне моделі телефону обладнання, диски з ПЗ повинні бути в комплекті. Майте на увазі, швидкість такого з'єднання буде трохи нижче, ніж через виділену лінію, але близькою до швидкості dial-ap з'єднання.
7
При виборі бездротового пристрою визначте основні завдання, які повинні бути виконані. Якщо ви постійно перебуваєте в русі, але мають бути на зв'язку в мережі інтернет, модем стільникового телефону може виявитися корисним. Використовуйте бездротове обладнання в офісі в разі, якщо немає можливості надати інший сервіс.
Корисна порада
Доступні у продажу бездротові модеми відрізняються по типу, вибрати підходящий варіант досить складно. Враховуйте можливості конкретного регіону і можливості місцевого зв'язку.