Як наростити стрази.

В останні час активно практикується нарощування страз. Ефект містичного мерехтіння волосся приваблює погляди і додає таємничість власниці цієї прикраси. Нарощування страз проводиться швидко і не вимагає від майбутньої володарки красивих волосся якихось особливих зусиль. Існує кілька способів нарощування страз.
Вам знадобиться
  • - комплект накладних пасм волосся зі стразами;
  • - волосінь зі стразами;
  • - набір страз з силіконовим держателем.
Інструкція
1
Купуйте готовий комплект натуральних пасм волосся зі стразами. Можна зупинити свій вибір на пасмах, за кольором схожих з власним волоссям, а можна підібрати пасма на тон світліше (ефект мелірування). Комплект містить кілька пасом і невеликі шпильки. Шпильками прикріпіть пасма до основи прикрашають волосся. Пасма можна знімати, промивати, сушити феном.
2
Зверніться в салон краси для нарощування страз. Майстер салону збере пасмо з волосяного покриву вашої голови, розмір пасма 5 х 5мм. Кератіновую капсулу, яка тримає волосінь зі стразами, майстер прикріпить на відстані 1см від шкіри голови, при цьому відступить на 5 - 7см від тім'яної зони. Потім за допомогою спеціальних щипців (потрібна висока температура) розплавить капсулу і зростити волосінь зі стразами з вашими власними волоссям. Волосся, які ростуть вище рівня прикріплення капсули, будуть закривати місце формування капсули і зроблять його невидимим. Прикраса носиться досить довго (від двох до трьох місяців), не викликає дискомфорту, але вимагає обережності при розчісуванні волосся.
3
Зверніться в спеціалізовані магазини (косметичні або перукарні) для придбання набору страз з силіконовим держателем (набір містить спеціальну шпильку і стрази в кількості 12 штук). За допомогою силіконового кріплення зафіксуйте прядку біля основи власного волосся. Цю пасмо волосся зі стразами можна використовувати багато разів, до того ж силіконовий кріплення надає можливість постійно змінювати одні стрази на інші, що розрізняються кольором і формою.
Зверніть увагу
Якщо ви самостійно обираєте пасма зі стразами, то намагайтеся уникати підробок. Термін кріплення якісних страз до 3 місяців. Стрази-підробки розсипаються вже при перших спробах розчісування волосся.
Корисна порада
Добре поєднувати нарощування страз в волоссі зі стразами в макіяжі: стрази на повіках будуть гармонійно поєднуватися в цілому з оновленим виглядом володарки мерехтливих волосся.