Як відмити акрилову фарбу. Як змити акрилову фарбу з пластика.

Сучасні акрилові фарби користуються популярністю як у ремонті, так і в художній діяльності. Ці фарби хоч і на водній основі, але висохлу краплю дуже важко стерти з будь-яких покриттів. Необхідно знати декілька хитрощів, які допоможуть позбутися від акрилової фарби.
Інструкція
1
На результат усунення акрилового плями впливає швидкість реакції: чим раніше ви почнете видаляти фарбу , тим простіше вона отмоется.Свежее пляма легко змити звичайною водою. Візьміть губку або ганчірку, змочену водою, і ретельно витріть поверхню з фарбою. Причому не встигла висохнути фарбу краще відтирати з милом. Якщо акрил почав підсихати, то додайте у воду трохи харчової соди або оцту - це сприяє швидкому усуненню фарби.
2
Найбільша складність виникає при видаленні висохлого плями. Акрилова фарба при висихання не змивається водою, ось чому її люблять використовувати при фарбуванні фасадів. У той же час невдало скрапленого фарбу після висихання неможливо змити звичайною водою.
3
Якщо поверхня дозволяє зішкребти з неї фарбу , то використовуйте в якості інструменту лезо, ніж і інші предмети. З пластика, лінолеуму і металу без зусиль можна видалити фарбу . Візьміть ніж і, злегка натискаючи, соскребіте засохлий акрил. Намагайтеся не пошкодити поверхню.
4
Набагато складніше змити акрил з тканини. У випадку, коли фарба потрапила на одяг, скористайтеся спеціальною смивкой. Змивка являє собою розчинник акрилової фарби. Придбати її можна в будь-якому будівельному магазині. Зверніться з проблемою до продавця-консультанта, і він підбере під ваш тип акрилової фарби спеціальну змивку. На засохлу пляму налийте трохи розчину і засічіть кілька хвилин. Потім відітріть пляма губкою, просоченою засобом. Змивка має різкий запах, тому тканина необхідно випрати.
5
Змивку можна використовувати на будь-яких поверхнях, але краще застосовувати її в ситуаціях, де інше засіб не справітся.Чтоби не витрачати сили на усунення плям від фарби, будьте більш обережні, не проливайте її. Якщо ви помітили краплі акрилу, то негайно їх усунете.
Зверніть увагу
Базові водні поліуретанові і акрилові лаки і фарби по пластику для промислової технології забарвлення ПВХ і пластика АБС. PaliPlast RP - однокомпонентні базові акрил поліуретанові фарби для ПВХ пластику під колеровку. Характеризується високою декоративністю покриття, відмінною атмосферостійкістю і стійкістю до забруднень.
Корисна порада
Цей однокомпонентний грунт для пластика справляється не тільки з пластиком. Він діє при нанесенні його навіть на найскладніші матеріали для фарбувань, включаючи алюміній, ПВХ, склопластик, полівініл, багато видів пластмас, - включаючи СТР, ABS, PS, PE, - та вироби зі шкіри. Після нанесення грунтовки на всі інші види матеріалів, поверхню можна фарбувати алкідними і акриловими фарбами.