Як перевести на скло малюнок. Як перенести малюнок на непрозору поверхню.

Якщо ви вирішили спробувати свої сили в ролі дизайнера інтер'єру і розписати шибки, плафони світильників або інші скляні поверхні в будинку, то вам, перш за все, необхідно перенести рисунок на поверхню.
Вам знадобиться
  • - Картинка;
  • - маркер для скла, наприклад, «SES creative»;
  • - харчова плівка;
  • - палички або сірники;
  • - ножиці;
  • - контур по склу.
Інструкція
1
Спосіб I. Підкладіть під знежирене скло рисунок і обведіть його контуром для скла.
2
Спосіб II. Цей спосіб ідеально підходить для перекладу малюнка на непрозорі поверхні або тоноване скло. Обраний вами рисунок , якщо він знаходиться на електронному носії, роздрукуйте на принтері, зробивши перед цим в графічному редакторі дзеркальну проекцію картинки, щоб потім на поверхні скла вона стала точною копією оригіналу. Вибирайте таке зображення, на якому добре видно основні лінії.
3
Розкладіть рисунок на столі або іншій рівній поверхні. Відріжте шматок харчової плівки трохи більше, ніж аркуш паперу із зображенням, щоб плівка могла бути прикріплена до стільниці (так плівка не буде зрушуватися і лінії вийдуть чіткими). Розкладіть плівку на малюнку і акуратно обведіть його маркером. Якщо ви працюєте з темним склом або світлими фарбами, то краще всього вибрати маркер білого або лимонного кольорів.
4
Знежирте поверхню скла, тобто протріть тампоном, змоченим в спирті або одеколоні. Коли він висохне, акуратно поверніть плівку з перекладеним малюнком тією стороною до скла, по якій ви обводили маркером, і притисніть її до поверхні. Обережно розгладьте утворилися складки і бульбашки на харчової пленке.Возьміте який-небудь гострий предмет, обведіть їм контури малюнка. Це може бути, наприклад, пилка для нігтів або загострена сірник. Вони не зможуть зім'яти або розірвати плівку, коли ви будете обводити ними картинку.
5
Зніміть плівку, намагаючись не змастити картинку. Якщо якісь деталі промальовані не до кінця, то краще намалювати їх від руки маркером, а не накладати картинку заново. Так ви тільки розмажете весь рисунок .
6
Обведіть лінії контуром по склу або акриловими фарбами і тонким пензликом. Коли контур висохне, залишки ліній, намальованих маркером, що не замальовані фарбою, можна стерти ватною паличкою, змоченою у воді. При цьому бажано не терти паличкою по контуру.
7
Огріхи, допущені при нанесенні контуру можна виправити за допомогою гострого ножа, ножиць або леза.
8
Спосіб III. Якщо вам потрібно перевести рисунок на нерівну поверхню, припустимо світильник, то вибраний рисунок на папері обведіть маркером на спиртовій основі. Змочіть лист водою і притисніть до внутрішньої сторони плафона. Якщо необхідно. Зробіть на папері невеликі надрізи, щоб він щільніше прилягав до опуклої поверхні. Обведіть лінії контуром по склу.